Gwiazdy

Tak się śpiewa hit "Typ niepokorny"! Stachursky oniemiał w dniu 55. urodzin: "Myślałem, że niewiele mnie w życiu zaskoczy"

Gwiazdy

Jacek Stachursky skończył 55 lat! Wraz z muzykiem świętowaliśmy ten dzień w naszym studiu. Oprócz odśpiewania w ramach prezentu piosenki "Typ niepokorny", reporterka Sandra Hajduk i prowadzący program Filip Chajzer oraz Małgorzata Ohme rozmawiali z artystą o podsumowaniu jego wyzwania #60morningschallenge, które stworzył w związku właśnie ze swoimi urodzinami.

Jacek Stachursky i Słoneczna Strona Mocy

Dwa miesiące temu na instagramowym profilu Jacka Stachurskiego pojawiło się zdjęcie z tajemniczym opisem. Muzyk wyznał wówczas, że rozpoczął okres przygotowawczy, który umożliwi mu całkowite przejście na Słoneczną Stronę Mocy. Co to oznacza?

Artysta w 2008 r. podczas rozmowy z Dzień dobry TVN zdradził, że głównie przyjmuje energię słoneczną. Teraz Jacek kolejny raz gościł w naszym studiu, tym razem z okazji 55. urodzin. W związku ze swoim świętem wyjaśnił, o co chodziło w "60morningschallange", w ramach którego codziennie prowadził relacje na żywo i wstawiał swoje zdjęcia do sieci.

- Nie chcę nadawać temu specjalnej interpretacji, ale to wizja tego, jak siebie i swoje życie będę widział w różnych etapach życia w najbliższych latach. I to 60 dni to osobiste wyzwanie, m.in. związane z redukcją - powiedział Jacek Stachursky w Dzień Dobry TVN.

Jacek Stachurski o żywieniu się energią słoneczną

Ostatnio Jacek Stachursky sprostował, że nie żywi się energią słoneczną. Takie plotki od przynajmniej kilku lat przewijały się w mediach.

- Przez całe moje życie, a na pewno od kilkunastu lat przewija się motyw energii, zbawiennego wpływu na organizmy żywe, na mnie i mam nadzieję, też na was. Przez długi czas było mówione, że "Stachursky żywi się energią słoneczną". Sytuacja, która trwa od roku dała mi kopa, żeby urzeczywistnić moją wizję - usłyszeliśmy.

- Chodzi o stworzenie pewnego przeświadczenia, że mogę te rzeczy związane z energią słoneczną wprowadzić w każdy obszar mojego życia. 60 dni potrzebowałem, żeby zdobyć odpowiednich ludzi, którzy będą wspierać mnie w tym. Bo to będzie rozłożone na wiele lat - w życiu osobistym, zawodowym itd. Nazwaliśmy tę filozofię "Stachursky Sun Energy". Mam nadzieję, że będę mógł namówić inne osoby, żeby podążały tą samą drogą, co ja - dodał.

55. urodziny Jacka Stachurskiego

Filip Chajzer, Małgorzata Ohme oraz Sandra Hajduk, przygotowali prezent dla Jacka w postaci wykonania w programie na żywo jego największego hitu "Typ niepokorny". Gwiazdor powiedział kilka słów o tym utworze.

- Jestem typem niepokornym. Ta piosenka oddaje moje podejście od życia i naturę. Nie ma dla mnie dnia bez muzyki, ona nadaje mojemu życiu sens. Mam nadzieję, że 55 lat to początek czegoś nowego, gdzie muzyka będzie ilustrowała kolejne koleje życia - powiedział Jacek Stachursky.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player

Zobacz też:

Reporter: Sandra Hajduk

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości