Gwiazdy

Sound'n'Grace o amerykańskim śnie. Producentem nowego singla zespołu został Bruno Mars

Gwiazdy

Pamiętacie zespół Sound'n'Grace i ich hit "Dach"? Po dłuższej przerwie muzycy wracają na scenę. W naszym programie zaprezentowali swój nowy singiel "Bliżej", który zapowiada nadchodzący album. Premiera już na przełomie października i listopada.

Sound'n'Grace - nowy singiel

Żywiołowe wokale, dużo pozytywnych wibracji i motywujący przekaz to znaki rozpoznawcze zespołu Sound'n'Grace. Wszystkich składowych nie mogło więc zabraknąć w nowym numerze "Bliżej". Utwór będący zapowiedzią krążka to energetyczna piosenka przypominająca, że życie może być piękną przygodą, jeśli tylko nauczymy się czerpać radość z drobiazgów i nie będziemy skupiać się na porażkach.

Za kompozycję utworu odpowiada Tabb, z którym zespół pracował wcześniej m.in. nad płytami "Atom" i "Życzenia". Wraz z założycielami Sound’n’Grace - Anią i Kamilem - współtworzył także tekst. Jak wyglądały prace nad krążkiem w czasie pandemii?

My staraliśmy się podjeść do wszystkiego bardzo odpowiedzialnie. Robiliśmy sobie testy, na czas pracy ograniczaliśmy kontakt z innymi. Zamknęliśmy się i pracowaliśmy tylko ze sobą. Ta płyta będzie naszym cudownym dzieckiem, bo pierwszy raz tak bardzo czynnie całe Sound'n'Grace nad nią pracowało

- powiedział Kamil Mokrzycki.

Współpraca z amerykańską wytwórnią

Zespół może pochwalić się wieloma sukcesami. Przedstawiciele Sound'n'Grace zdradzili nam, że podczas pracy nad nową płytą udało im się nawiązać współpracę z amerykańską wytwórnią i producentami, pracującymi z takimi gwiazdami, jak Bruno Mars, Adele, The Weeknd, Justin Timberlake czy Pitbull. Co więcej, przy jednym z hitów z zespołem współpracował sam Bruno Mars.

Myliśmy okazję przesłuchać wiele kompozycji i wybrać kilka z nich na nasz nadchodzący album. Nazwiska, które zaglądały do tej szuflady, są doskonałe, wyśmienite

- powiedziała Anna Żaczek.

Kamil Mokrzycki zdradził, że wszystko potoczyło się bardzo szybko i spontanicznie. Podczas szukania kompozycji na swoją nową płytę do zespołu odezwał się przyjaciel pracujący w wytwórni w Kalifornii. To umożliwiło grupie otworzenie owej "szuflady" pełnej hitów.

Bardzo chcieliśmy jedną z kompozycji, która była w tej szufladzie, niestety amerykański zespół The Weeknd sprzątnął nam ją sprzed nosa

- powiedział Kamil.

Sound’n’Grace zaśpiewał na naszym dachu nowy singiel "Bliżej".

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Marcin z lasu i historia młodych żółwi błotnych. Jak wygląda ich wylęganie i pierwsze "kroki" po ziemi?

Pamiątki po Władysławie Szpilmanie. "Po raz pierwszy w Polsce rzeczy po tak znanej osobie są wystawione na aukcję"

Opłakany stan polskiej psychiatrii dziecięcej. "My nie traktujemy dzieci poważnie, nie traktujemy z szacunkiem"

Autor: Nastazja Bloch

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości