Gwiazdy

"Po prostu" Sosnowski, czyli bluesowe brzmienie na naszej scenie

Gwiazdy

Spokojne, kołyszące dźwięki zabrzmiały na naszej scenie na dachu. Charakterystycznym, nieco zachrypniętym głosem utwór "Po prostu" wykonał Sosnowski. Rozparci na leżakach towarzyszyli mu dwaj gitarzyści. Posłuchajcie piosenki i dajcie się unieść łagodnemu bluesowi.

Sosnowski na scenie Dzień Dobry TVN

Sosnowski (Bartosz Sosnowski) to zdobywca ważnych nagród muzycznych. Ma na koncie wyróżnienia na "Mateuszach" Trójki, "Szczoty" na Offensywie De Luxe, a także Grand Prix na Suwałki Blues Festival, który miał zaszczyt otworzyć. Jego pierwsza płyta znalazła się wśród nominacji do tegorocznych Fryderyków. To polski reprezentant na konkurs European Blues Challange 2021.

Zobaczyć można go było m.in. na Męskim Graniu, Gitarowym Rekordzie Guinnessa, Enea Spring Break, festiwalach Naturalnie Mazury oraz ZEW się budzi czy Blues Maratonie.

Występował z takimi artystami jak Organek, Budka Suflera, Gaba Kulka, Małgorzata Ostrowska, Robert Cichy, Kasai i Limboski, z którym aktualnie odbywa pierwszą w historii trasę koncertową (Limboski & Sosnowski "Odmrożeni").

"Po prostu" - Sosnowski

Singiel "Po prostu" promuje aktualnie nowy album Sosnowskiego.

Czasami, jeżeli w perspektywie pozostaje nam jedynie oszaleć, znacznie lepiej mieć po prostu wywalone na wszystko. I o tym jest ta piosenka

- opowiada wokalista.

Ten teledysk pierwotnie miał powstać w Hiszpanii, gdzie w pięknych okolicznościach pomieszkiwał nasz operator, Darek. Potem wybuchła pandemia, Darek wrócił do Polski, a perspektywa wyjazdu oddaliła się na czas nieokreślony. Wpadliśmy na pomysł, żeby opowiedzieć o tym w klipie. O tym, jak to wszystko nie wyszło - oczywiście z przymrużeniem oka

- dodaje Aleksandra Górecka, reżyserka klipu.

Zobacz też:

Ciara urodziła trzecie dziecko. Tuż po porodzie piosenkarka podzieliła się nagraniem

Maja Hyży podzieliła się intymnym momentem. Fani: "Czy to nie jest najpiękniejszy widok na świecie?"

Blanka Lipińska w kuszącej pozie wita sobotni poranek. Komentarze: "Jak Lady Gaga"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości