Gwiazdy

Zespół Sorry Boys powraca z nowym albumem. "Nasze muzyczne dzieci"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Sorry Boys powracają z nowym albumem
Sorry Boys powracają z nowym albumemDzień Dobry TVN
wideo 2/19

Fani zespołu Sorry Boys długo czekali na tę dobrą nowinę. Pod koniec listopada na rynku muzycznym pojawi się najnowszy album grupy pt. "Renesans". Bela Komoszyńska na scenie Dzień Dobry TVN zaśpiewała singiel "Mapy gwiazd", który promuje krążek.

Nowa płyta zespołu Sorry Boys

Zespół Sorry Boys powstał w 2006 roku, a jego liderką i wokalistką jest Bela Komoszyńska. Muzycy do tej pory wydali cztery albumy studyjne: "Hard Working Classes" (2010 rok), "Vulcano" (2013 rok), "Roma" (2016 rok) oraz "Miłość" (2019 rok).

Premiera najnowszej, piątej płyty, zaplanowana jest na 25 listopada. - Tytuł albumu to "Renesans". Jesteśmy przeszczęśliwi, że możemy wypuścić nasze nowe, muzyczne dzieci i pokazać to, co nam grało w duszy przez ostatnie 3 lata - powiedziała Bela Komoszyńska.

Sorry Boys i singiel "Mapy gwiazd"

Krążek promuje singiel "Mapy gwiazd" - piosenka ta jest muzycznym tłem aktualnego, jesiennego spotu TVN. Klip do utworu zapowiada nowe wcielenie zespołu i przedstawia alter ego Beli Komoszyńskiej.

- To jest taki utwór, który powstał w totalnym przypływie. Przy "Mapach gwiazd" przedstawiliśmy Starry, postać, która prowadzi przez tę płytę i opowiada ten nasz świat renesansu. To jest ktoś, kto obok mnie opowiada wszystko - wyjaśniła Bela.

Zespół Sorry Boys wystąpił na scenie Dzień Dobry TVN. Zobacz wideo.

Sorry Boys w piosence „Mapy gwiazd”
Sorry Boys w piosence „Mapy gwiazd” Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości