Gwiazdy

Sopot Top Of The Top Festiwal 2019: Urszula, Kombi, Riedel w Dzień Dobry Wakacje

Gwiazdy

Aktualizacja:

Sławomir Łosowski z zespołu Kombi, Sebastian Riedel - syn wokalisty zespołu Dżem, oraz Urszula byli gośćmi w studiu Dzień Dobry Wakacje. Wszyscy wystąpią na Sopot Top Of The Top Festiwal 2019.

Więcej: TOP Of The TOP Sopot Festival 2019. Koncerty pełne gwiazd

W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy trzy wielkie gwiazdy, które wystąpią na Sopot Top Of The Top Festiwal 2019. Co zagrają i zaśpiewają na scenie?

Sławomir Łosowski

Sebastian Riedel - syn wokalisty zespołu „Dżem” – Ryszarda Riedla. Sebastian Riedel & Cree to zespół grający rocka, osadzonego w stylistyce lat lat 60. i 70. Zespół Cree powstał w 1994 roku w Tychach z inicjatywy trzech niespełna 16-letnich chłopców - Sebastiana Riedla, Sylwestra Kramka i Adriana Fuchsa. Pomysłodawcą nazwy był muzyk Ryszard Riedel, ojciec Sebastiana, którego fascynowała historia i życie Indian.

  Ja zaśpiewam z repertuaru zespołu Dżem kilka utworów. To dla mnie wspaniałe, bo kiedy gram przeboje ojca, łączę się z nim. Czuję jego obecność, a przede wszystkim czuję to, że ludzie fajnie to odbierają. To niesamowita magia!

  Urszula

  Ja zaśpiewam "Konik na biegunach", "Malinowy król" (...) to odlotowa piosenka, każdy może interpretować ją jak tylko chce - powiedziała Urszula.

  Więcej: Reni Jusis i Anna Karwan o TOP Of The TOP Sopot Festival 2019

  Autor: Filip Yak

  Pozostałe wiadomości