Gwiazdy

Sophie Turner nie ukrywa już ciążowego brzuszka. Jednak internauci zwrócili uwagę na coś innego

Gwiazdy

Cover Video/x-news

W lutym media obiegła wiadomość, że gwiazda "Gry o Tron" Sophie Turner oraz muzyk Joe Jonas spodziewają się swojego pierwszego dziecka. I choć informacja nie została potwierdzona przez samych zainteresowanych, fani ruszyli z gratulacjami. Jak się okazuje, mieli rację. Sophie jest już w bardzo zaawansowanej ciąży, co widać na zdjęciu ze spaceru pary, który uwiecznili paparazzi.

Sophie Turner i Joe Jonas spodziewają się dziecka

W lutym cały świat obiegła wiadomość, że Sophie Turner, czyli odtwórczyni roli Sansy Stark w serialowym hicie "Gra o Tron", i Joe Jonas, muzyk znany z bandu Jonas Brothers, spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Para pobrała się w 2019 roku, czym wzbudziła niemałe zaskoczenie fanów. Jak się jednak nad tym głębiej zastanowić, w małżeństwie tych dwojga nie ma absolutnie nic dziwnego. Joe jest już 30-latkiem, zaś Turner skończyła w lutym 24 lata.

Na zdjęciu, które udostępniło "E!News" wyraźnie widać też, że przyszły członek rodziny Jonas-Turner już nie może doczekać się przyjścia na świat. Do tej pory przyszła mama nosiła głównie luźne ubrania, starając się ukryć brzuszek i tym samym uchronić się przed fotoreporterami. Teraz to się jednak zmieniło - Sophie postawiła więc na obcisłe legginsy i rozpiętą, kraciastą marynarkę. Wygląda naprawdę uroczo.

Uwadze fanów nie umknął jednak pewien szczegół...

Krytyka wobec Sophie Turner

Poza wyraźnie zarysowanym brzuszkiem fani zauważyli coś jeszcze, co nimi wzburzyło. Mowa o butelce gazowanego napoju, którą trzyma Turner. Komentujący skrytykowali spożywanie niezbyt zdrowych i słodkich napojów w czasie ciąży. Niektórzy stwierdzili nawet, że noszenie maseczki przez Sophie w takim wypadku jest bezzasadne, skoro i tak przyszła mama naraża zdrowie swojego dziecka.

Pojawiły się jednak także sensowne kontrargumenty. Wiele matek wypowiedziało się na temat picia Coca-Coli. One także pozwalały sobie na kilka łyków tego słodkiego napoju po uprzedniej konsultacji z lekarzem. Cola niweluje bowiem nudności, które bardzo często towarzyszą kobietom w ciąży.

Czy więc krytyka, która wylała się pod postem, była usprawiedliwiona? Wierzymy, że Sophie nie zrobiłaby nic, co mogłoby zagrozić zdrowiu jej maluszka.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz także:

Barbara Kurdej-Szatan powitała nowego członka rodziny. „Zwariowaliśmy ze szczęścia"

Dorota Gardias świętuje 40. urodziny. Jak przez lata zmieniała się piękna pogodynka?

Dzień Taty u Ojca Redaktora. Damian Michałowski, dzieciaki i bałagan w pokoju

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości