Gwiazdy

Świąteczny utwór Soni Maselik. "Dzisiaj wszystko spełni się"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Sonia Maselik w piosence "Święta w nas"
Sonia Maselik w piosence "Święta w nas"Dzień Dobry TVN
wideo 2/24

W studiu Dzień Dobry TVN zapanowała bożonarodzeniowa atmosfera za sprawą wokalistki Soni Maselik, która zaśpiewała utwór "Święta w nas". To pozytywna i ciepła piosenka, która umili czas przygotowań do wigilijnej kolacji. Posłuchajcie!

Sonia Maselik - "Święta w nas"

Sonia Maselik w grudniu zeszłego roku zaśpiewała na scenie Dzień Dobry TVN piosenkę "Nie mów nic nikomu", która była jedną z najczęściej odtwarzanych w polskich stacjach radiowych. Dziś powraca do nas z wyjątkowym utworem "Święta w nas", która umili czas przygotowań do tegorocznych świąt Bożego Narodzenia i wprowadzi ciepłą atmosferę do naszych domów.

Świąteczny utwór opowiada o magicznym czasie, kiedy to nasze marzenia mają szansę się spełnić. "O czym marzysz, czego chcesz, dzisiaj wszystko spełni się" - śpiewa wokalistka.

Sonia Maselik - kariera

Sonia Maselik pochodzi z Piekar Śląskich. Jest wokalistką, kompozytorką oraz autorką tekstów.  Ukończyła szkołę muzyczną im. Mieczysława Karłowicza II stopnia w Katowicach. Pierwsze kroki w show-biznesie stawiała w programach telewizyjnych m.in. w "Mam Talent!".

Zeszły rok dla Soni był przełomowy. Wszystko za sprawą zwycięstwa w konkursie organizowanym przez rozgłośnię radiową - "Twoje 5 minut w RMF FM". Znana jest z takich utwór jak: "Pierścionek", "Do przodu" czy wspomniany wcześniej - "Nie mów nic nikomu". Z piosenek płynie pozytywne przesłanie. Posłuchaj "Święta w nas".

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Jagielski/East News

Pozostałe wiadomości