Gwiazdy

Sonia Bohosiewicz pokazuje ciążowy brzuch. Fani zachwyceni: "To zdjęcie jest wybitne"

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Sonia Bohosiewicz zamieściła na swoim instagramowym profilu zdjęcie, do którego pozuje ze sporym brzuszkiem. - I jak? Zostaję królową ciążowych zdjęć? – zapytała aktorka z charakterystycznym dla niej dystansem. Odpowiedź jest tylko jedna.

Sonia Bohosiewicz na zdjęciu w ciąży

Sonia Bohosiewicz od lat szturmem podbija teatralne deski i plany filmowe. Jej filmografia jest naprawdę bogata, a oprócz tego angażuje się w wiele projektów i programów. Była chociażby opiekunką jednej z drużyn w drugiej edycji programu "Mali giganci", podkładała głos pod animacje Disneya, a ostatnio wydała płytę "10 sekretów MM". Aktorka swoją postawą udowadnia, że życie zawodowe śmiało można pogodzić z macierzyństwem.

Przypomnijmy, że w 2008 roku wyszła za mąż za Pawła Majewskiego, syna reżysera Janusza Majewskiego, a rok później na świecie pojawiło się ich pierwsze dziecko. Po trzech latach mały Teodor doczekał się braciszka – Leonarda.

Sonia Bohosiewicz "królową ciążowych zdjęć"

Teraz Sonia Bohosiewicz zamieściła fotografię z czasów ciąży. Pozuje z dość sporym brzuszkiem i podwiniętą koszulką z grafiką. Aktorka znana jest z poczucia humoru i dystansu do siebie, więc oznaczyła bliskie kobiety, które również są mamami: Olgę Frycz, Maję Bohosiewicz, Zosię Zborowską czy Annę Lewandowską i zapytała: "I jak? Zostaje królową ciążowych zdjęć?".

Jako pierwsza odpisała jej siostra. "Bardzo kocham to zdjęcie. Ale dodaj jeszcze to w futrzanej czapce fioletowej, proszę" – skomentowała Maja Bohosiewicz.

Internautów również rozbawił archiwalny post. - "Aż mnie zamurowało!", "Sonia pępek ci wycięli z tego zdjęcia", "Haha, super", "Koszulka wygrywa wszystko", "To zdjęcie jest wybitne" - czytamy w komentarzach.

Zobacz także:

John Travolta i Bruce Willis znowu w jednym filmie. Czy powtórzą sukces "Pulp Fiction"?

Natalia Oreiro skończyła 44 lata. "Zbuntowany anioł" uczcił urodziny serią zdjęć topless

Pierwszy w historii film w kosmosie - główną rolę zagra kobieta. Co na to Tom Cruise?

Zobacz wideo: Sonia Bohosiewicz wspomina pierwsze nagrania „Usta usta”: Zostawiałam małe dziecko w domu, a na planie grałam babę w ciąży z doklejonym brzuchem

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości