Gwiazdy

Sonia Bohosiewicz. Diagnoza - "Leniwa żona"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Czym zaskoczy nas finałowy odcinek Diagnozy, który zobaczymy już dziś o 21.30 i co zobaczymy w odcinkach specjalnych, które pojawią się na player.pl zaraz po nim? W Dzień Dobry TVN o serialu oraz o filozofii leniwej żony rozmawialiśmy z Sonią Bohosiewicz i Katarzyną Będzińską, która jest autorką fotografii do książki "Leniwa żona"

Na czym polega tytułowa leniwość?

Leniwość polega na tym, że trzeba wejść do kuchni i zrobić coś natychmiast i szybciuteńko. Nakarmić swojego króla i książęta. Ja królowa ponieważ każda jest królową we własnym domu. Potem rzucić się w wir rzeczy, które były kiedyś dla kobiet zabronione. Nie mogłyśmy chodzić w spodniach, studiować...

Skąd pomysł na wydanie książki?

Nagle dziewczyny zaczęły się bardzo interesować i pytać mnie o przepisy, które zamieszczałam na instagramie. W pewnym momencie miałam tak, że codziennie odpisywałam na siedemdziesiąt wiadomości "kopiuj-wklej" przepisy, które już kiedyś podawałam. Pomyślałam sobie BASTA. Tak nie może wyglądać moje życie. Muszę to spiąć wszystko w jedną książkę, wydać i zostawić dziewczynom.

Basia Pasek z wizytą u "Leniwej żony"

Sonia Bohosiewicz od pewnego czasu umieszcza na swoim Instagramie filmiki instruktażowe z kulinarnymi przepisami. Basia Pasek odwiedziła aktorkę w domu i razem przygotowały pancakes – specjalność Soni.

O finale "Diagnozy" i odcinkach specjalnych na player.pl

We wtorek, 21 maja o 21:30 na antenie TVN wyemitowany zostanie ostatni odcinek czwartego sezonu "Diagnozy", który kończy się weselem Wandy (w tej roli Sonia Bohosiewicz) i Gerarda (w tej roli Dawid Zawadzki). Tuż po ostatnim wspólnym tańcu Anny (Maja Ostaszewska) i Jana Artmana (Adam Woronowicz), mężczyzna zostaje aresztowany. Akcja odcinków specjalnych rozpoczyna się więc od pobytu Artmana w areszcie tymczasowym.

Więcej: Odcinki specjalne diagnozy: Artman i Anna razem? "Diagnoza" - dwa odcinki specjalne tylko w player.pl >>>

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości