Gwiazdy

Smutny los psów z filmu "Tylko mnie kochaj". Zakościelny i Wróblewska apelują o pomoc

Gwiazdy


Maciej Zakościelny na swoim profilu na Instagramie umieścił post z apelem o pomoc dla psów, które zagrały z nim w kultowym już filmie "Tylko mnie kochaj". Do prośby aktora dołączyła się również Julia Wróblewska, która we wspomnianej komedii wcieliła się w postać Michaliny.

Film "Tylko mnie kochaj" bił rekordy popularności, a na Festiwalu Filmowym w Gdyni został nagrodzony Bursztynowym Lwem dla najbardziej dochodowego filmu roku. W komedii występowały na zmianę dwa młode labradory Fado i Roxy. Okazało się, że psiaki dzisiaj potrzebują pomocy, ponieważ w wyniku zaniedbania nabawiły się wielu problemów zdrowotnych, które wymagają długiego leczenia.

>>> Zobacz także:

Julia Wróblewska szczerze o wysokiej cenie dorastania w błysku fleszy

Wróblewska. Jest asertywna, ale tego nie umie odmówić

O pomoc dla psów zaapelował Maciej Zakościelny:

Na pewno pamiętacie Fado, psa rasy Labrador który wraz ze swoją towarzyszką Roxy (naprzemiennie) wystąpili z nami w filmie „Tylko Mnie Kochaj”. Wtedy urocze szczeniaki dziś 15 i 14 letnie dorosłe lecz bardzo schorowane psy. Smutna sprawa, nie będę wchodził w szczegóły. Celowo też nie zamieszczam tu zdjęć pokazujących w jakim obecnie są stanie. Jak można było tak strasznie zaniedbać te wspaniałe psy! Wszystko możecie znaleźć na stronach fundacji Cane Corso Rescue Poland, która włączyła się do akcji tworząc wydarzenie za co serdecznie dziękuje (link do FB wydarzenia załączam w BIO). Pare dni temu opowiedziałem Wam w skrócie z czym te psy się borykają, a dziś zachęcam Was do pomocy tym staruszkom. Na razie są w tymczasowym domu u wspaniałych ludzi pod Lublinem, ale czy tam zostaną tego nie wie nikt. Wiem natomiast, ze możemy im i obecnym opiekunom ułatwić pomoc, zrzucając się na ich wszystkie weterynaryjne operacje, zabiegi etc. do czego Was mocno zachęcam. Ściskam Was gorąco świątecznie. Wesołego Alleluja!

Więcej informacji o akcji można znaleźć na stronie wydarzenia.

Do apelu Macieja Zakościelnego dołączyła się również Julia Wróblewska:

Kochani potrzebujemy pomocy! Kto z Was oglądał „Tylko Mnie Kochaj” na pewno pamięta naszego pieska, Fado. On oraz Roxy, jego dublerka, zostały okropnie zaniedbane i potrzebują naszego wsparcia!Zróbmy coś

Autor: Filip Yak

Pozostałe wiadomości