Gwiazdy

"Year of the Young" akustycznie. Posłuchajcie hitu w wersji nagranej specjalnie dla widzów Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

Aktualizacja:

"Year of the Young" to jeden z przebojów 2020 roku. Jego autorami są członkowie szwedzkiego duetu Smith & Thell. Akustyczną wersję swojego hitu grupa nagrała specjalnie dla naszych widzów.

Smith & Thell dla Dzień Dobry TVN

"Year of the Young" to singiel wydany przez szwedzki duet w sierpniu 2020. Utwór był zapowiedzią drugiego albumu studyjnego grupy. Piosenka stała się jednym z największych hitów minionego roku. Jej akustyczną wersję Maria Jane Smith i Victor Thell nagrali specjalnie dla widzów Dzień Dobry TVN.

- Chcielibyśmy podziękować Wam za to, że nas słuchacie i wspieracie. Tęsknimy za Wami i pragniemy wrócić, gdy tylko będziemy mogli koncertować - zapewnili członkowie duetu.

Smith & Thell - kariera

Smith & Thell to szwedzki duet założony w 2012 roku przez Marię Jane Smith i Victora Thell. Grupa wykonuje muzykę popowo-folkową.

Ich debiutancki singiel "Kill It With Love" przez długi czas znajdował się w TOP40 szwedzkiej listy Dance Dance. Ich największy hity to "Statue", "Forgive Me Friend", "Hotel Walls" i "Goliath". W 2020 grupa zdobyła szwedzką nagrodę Grammis w kategorii "Kompozytor roku".

Maria i Victor są autorami utworów m.in. dla Anastacii, Sunrise Avenue, Danny'ego Saucedo, Darina, Molly Sandén, Alana Walkera i Avy Max. W sierpniu 2019 wystąpili w Polsce.

Zobacz też:

Michał Rusinek rozprawia się z tekstami polskich piosenek. "Pan Michał Wiśniewski jest moim absolutnym idolem"

Gwiazdy nie oszczędzają na noworocznych wyjazdach. Gdzie znajduje się "wyspa ukochana przez bogaczy"?

Dramatyczne wyznanie Edyty Górniak. Piosenkarka przeżyła zawód miłosny. "Doświadczyłam niewyobrażalnej zdrady"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości