Gwiazdy

Gwiazdy odwołują uroczystości z powodu koronawirusa. Kto w tym roku nie powie sobie sakramentalnego „tak”?

Gwiazdy


Ślub to nie lada wydarzenie, które przyszła para młoda planuje z dużym wyprzedzeniem. Tak też było w przypadku gwiazd, które specjalnie na ten jedyny i wyjątkowy dzień w życiu szyły już sukienki i wysyłały zaproszenia. Niestety koronawirus pokrzyżował plany zakochanych na całym świecie. Kto w tym roku będzie musiał zaczekać z ceremonią?

Katy Perry i Orlando Bloom

Para zaraz po zaręczynach, które miały miejsce w zeszłoroczne Walentynki zaczęła planować huczny ślub. Ceremonia miała się odbyć latem 2020 w Japonii, a jak donosi jeden z amerykańskich tabloidów, piosenkarce bardzo zależało na tym, aby do ołtarza iść w stanie błogosławionym. Choć Katy jakiś czas temu ogłosiła w mediach społecznościowych, że spodziewa się dziecka, niestety ze względu na bezpieczeństwo ślub został odwołany.

Emma Stone i Dave McCary

W 2019 roku, po dwóch latach szczęśliwego związku aktorka pochwaliła się w mediach społecznościowych pierścionkiem zaręczynowym. Zakochani planowali wyprawić uroczysty ślub w tym roku, a na liście gości znalazła się najbliższa rodzina i przyjaciele. Wydarzenie miało odbyć się w Los Angeles w jeden z majowych weekendów. Emma będzie musiała jednak trochę poczekać, zanim powie Dave'owi McCary'emu sakramentalne „tak”. W wyniku pandemii ślub został odwołany.

Beatrice i Edoardo Mapelli Mozzi

Plany przełożyć musiała także rodzina królewska. Wnuczka królowej Elżbiety, księżniczka Beatrice, 29 maja miała stanąć na ślubnym kobiercu w Kaplicy Królewskiej w Pałacu św. Jakuba. Po ceremonii planowano huczne przyjęcie w ogrodzie pałacu Buckingham. Niestety ślubu nie będzie. Ze względu na koronawirusa plany uległy zmianie.

Polskie gwiazdy odwołują śluby

Koronawirus zmienił także plany polskich gwiazd. Ze względu na bezpieczeństwo wyczekiwany ślub odwołała Sandra Kubicka oraz Paula Tumala.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości