Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Karol i Laura pokazali romantyczne nagranie z randki

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Player.pl

Karol i Laura to z pewnością para z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", która wzbudza największe emocje. Choć początkowo zostali połączeni z innymi uczestnikami, na końcu trafili na siebie. Teraz cieszą się wspólnym szczęściem, którym dzielą się z fanami.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - historia związku Karola i Laury

Karol Maciesz ożenił się z Igą Śmiechowicz, z kolei Laura Wielich wzięła ślub z Maciejem Książkiem. Początkowo zarówno jedna, jak i druga para, starały się dobrze poznać i dać sobie szansę na miłość, jednak różnice charakterów uniemożliwiły im wytrwanie w relacji. Po kilku tygodniach zapadły decyzje o rozwodach i oba małżeństwa się rozpadły.

Karol nie żałuje udziału w telewizyjnym show, ponieważ, jak przyznaje, poznał w nim Laurę. Kiedy pierwszy raz zobaczył ją na ekranie, poczuł, że to jest kobieta, z którą chciałby spędzić resztę życia. Maciesz i Wielich przez kilka miesięcy ukrywali swój związek. Jednak kiedy wreszcie stali się siebie pewni, zaczęli dzielić się swoim szczęściem za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Agata i Wojtek z Life on Wheelz zdradzają, kiedy wezmą ślub
Agata i Wojtek z Life on Wheelz zdradzają, kiedy wezmą ślub

Karol i Laura: jak rozwija się ich relacja?

Karol i Laura mogli cieszyć się nie tylko publiką przed telewizorami. Również w mediach społecznościowych mają sporą rzeszę fanów. To właśnie przed nimi otwierają się najbardziej. Na ostatnim nagraniu możemy zobaczyć czuły pocałunek zakochanych.

- To była zacna walka o chrupka - napisał Karol.

W morzu komentarzy pojawiły się również takie, które sugerowały, że Karol i Laura są już po ślubie.

- Nie chcę węszyć intryg, ale chyba zauważyłam obrączki na paluszkach. Musiałam to napisać, bo bardzo Wam kibicuję i to byłaby świetna wiadomość. Czy ze ślubem, czy bez, życzę dużo szczęścia w miłości - napisała jedna z fanek.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości