Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jedna z par przeżywa kryzys. "Jego fizyczność mnie nie pociąga"

Gwiazdy

Autor:
Ewa
Podleśna-Ślusarczyk
x-newsŚlub od pierwszego wejrzenia seria 6

Każda z par przebywa w podróży poślubnej, choć nie każda czerpie z tego pełnymi garściami. Kasia, która nie znosi gór, czeka już na powrót do miasta, wystawiając też cierpliwość Pawła na duże próbę. Z kolei Julia próbuje dowiedzieć się o Tomku jak najwięcej i szybko odnotowuje, jak wiele ich dzieli.

Kasia i Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

W tym małżeństwie jest dużo emocji. Kasia nadal zamartwia się, czy uda jej się otworzyć na męża, czuje ogromną presję z jego strony, ale też swojej rodziny, by się nie poddawała. Postanowiła w końcu szczerze porozmawiać z Pawłem. Poprosiła o więcej czasu w kwestii bliskości, źle się czuje, gdy mąż próbuje ją przytulić, czy wziąć za rękę. Paweł zniósł mężnie wyjaśnienia Kasi, choć widać było, że jest mu bardzo przykro. Jego żona buduje mury wokół siebie i to nie ułatwia im nawiązania cieplejszych relacji.

Julia i Tomek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Coraz więcej spacerów i rozmów. Tomek jest osobą szczerą i nie do końca radzi sobie w delikatnych często rozmowach damsko-męskich. Para postanowiła zagrać w małżeńską grę planszową, dzięki której mogli lepiej się poznać i sprawdzić, czy potrafią miło spędzać czas. Julia dość często testuje męża, zadając mu podchwytliwe pytania, z kolei Tomek wyraża swoją opinię, by już po chwili tłumaczyć się z niej i od razu deklarując, że właściwie jest otwarty na rozmowy i każda sytuacja jest inna, więc nie ma prostych odpowiedzi.

Aneta i Robert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Ta para zdecydowanie radzi sobie najlepiej. Widać, że poczuli do siebie chemię i z przyjemnością spędzają wspólny czas w podróży poślubnej. Dbają o swój komfort i romantyczne chwile. Ich wspólna kąpiel w bali była niezwykle urocza i zachwyciła Anetę. Nie widać też, by oboje mieli jakieś większe problemy z pokazaniem się partnerowi w bieliźnie. Robert nawet pozwolił sobie powiedzieć do mamy Anety "mamo", co choć zaskoczyło bardzo dziewczynę, po chwili przypadło jej do gustu i nawet ucieszyło, że jej świeżo poślubiony mąż tak szybko nawiązał taką nić porozumienia z jej bliskimi i chciałby stać się częścią jej rodziny.

Czy wszystkie pary po zakończeniu podróży poślubnej postanowią zamieszkać razem? Tego dowiemy się już w kolejnym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Można program oglądać także na Player.pl.

Zobacz także:

Zobacz wideo:

Iza i Kamil z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" o tym, jak budują swoją przyszłość
Iza i Kamil z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" o tym, jak budują swoją przyszłość

Autor:Ewa Podleśna-Ślusarczyk

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości