Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Znaleźli nie tylko miłość, ale również przyjaźń. "Czujemy od początku wyjątkową więź"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Archiwum prywatne Anity Szydłowskiej

"Ślub od pierwszego wejrzenia" połączył już wiele par. Jak się okazuje, niektórzy z uczestników znaleźli dzięki programowi również przyjaźń. Anita Szydłowska zdradziła w rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl, z którymi z uczestników połączyła ją bliższa więź.

Przyjaźń Anity Szydłowskiej i Ani Wróbel ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Anita Szydłowska, uczestniczka 3 edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" niedawno udostępniła na swoim Instagramie zdjęcia z przyjęcia urodzinowego jej dwuletniego synka - Jerzyka. W opisie postu za przygotowanie tortu podziękowała Ani Wróbel, która brała udział w tym samym eksperymencie, a dokładniej w jego drugim sezonie. Anita nazwała Anię "ciocią" jej synka. Jak się okazuje, obie Panie łączy bliska relacja.

- Mogę powiedzieć, że przyjaźnię się z Anią Wróbel - zaraz po emisji programu zostałyśmy sąsiadkami i zaczęłyśmy często się spotykać. Ania jest niezwykle ciepłą osobą, a do tego szaloną, o artystycznej duszy, jak ja - wyznała z rozmowie z nami.

Nie tylko Ania Wróbel jest częstym gościem w domu Anity i jej męża Adriana Szymaniaka. Zalicza się do nich również Marcin Wichrowski, uczestnik 2 edycji. - Człowiek z pasją, niezwykle rodzinny z życiową mądrością i spokojem, ale również wśród bliskich pokazujący swoje wyluzowane oblicze - powiedziała.

Mimo że od emisji ostatniego odcinka piątej edycji programu minęło zaledwie kilka tygodni, Anita wyznała, że poznała uczestników również tej edycji. Zdradziła, że szczególne wrażenie zrobił na niej Maciej, który "okazał się być prywatnie dokładnie takim człowiekiem jak na ekranie - szczerym, dobrym, otwartym".

Ania Wróbel, Marcin Wichrowski/Archiwum prywatne Anity Szydłowskiej

Przyjaźń uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Wielu uczestników eksperymentu dzieli się w mediach społecznościowych relacjami ze wspólnych spotkań. Ania Wróbel w grudniu 2020 roku umieściła na Instagramie zdjęcie, na którym znaleźć mogliśmy, poza nią, jeszcze siedmioro innych uczestników show. Wspólnie długi weekend czerwcowy spędzili też: Iza Juszczak, Kamil Węgrzyn, Iga Śmiechowicz, Agnieszka Łyczakowska, Wojciech Janik, Martyna Końca oraz Jacek Wojciechowski, którzy chętnie dzielili się tymi chwilami ze swoimi obserwatorami w mediach społecznościowych. - Lubimy się, swoje towarzystwo, znamy swoje problemy i wiele nas łączy. Mamy w sobie wsparcie. Spotkań było wiele i będzie jeszcze więcej - powiedziała Agnieszka Łyczakowska.

Zapytaliśmy Anity, skąd jej zdaniem ta bliska więź, która tak łączy uczestników programu. - Nasze znajomości wynikają bardzo naturalnie, ponieważ łączą nas podobne, niecodzienne doświadczenia. Mimo że się różnimy, mamy różne zawody, to często czujemy od początku wyjątkową więź - wyjaśnił Anita.

W mediach społecznościowych widzimy ich na wspólnych imprezach, czy wyjazdach. Okazuje się, że Anita wraz z mężem Adrianem oraz przyjaciółmi z programu planują nawet wspólne wakacje. - Na początku roku wpadliśmy na pomysł wspólnych wakacji i mam nadzieję, że ten pomysł, chociaż odłożony ze względu na pandemię, może się jeszcze w tym roku spełnić - powiedziała.

Zobacz wideo: Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” wspominają swoją wyjątkową ceremonię.

Zobacz też:

Maciej ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma nową partnerkę? "Lubię być z nią"

Tylko u nas. Conan zdradził, jaką mamą jest Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia". "Zapomniała o mnie i siedziałem w wannie chyba z 5 godzin"

Simon z "Hotelu Paradise 3" nagrał piosenkę disco polo. "Myślę, że ludzie będą mile zaskoczeni"

Autor: Karolina Rybińska

Źródło: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości