Gwiazdy

Martyna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po raz drugi wyjdzie za mąż? Mamy komentarz

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Martyna Końca

Martyna Końca z 3. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po udziale w programie odnalazła miłość swojego życia. Teraz wraz z narzeczonym spodziewają się pierwszego dziecka. Jak się czuje w ciąży? O tym opowiedziała w rozmowie z dziendobry.tvn.pl. Wyjawiła też, czy planuje ponowne zamążpójście.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - Martyna Końca

Martyna Końca była uczestniczką 3. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Małżeństwo z Przemysławem Stelmachem zawarte w telewizyjnym eksperymencie zakończyło się rozwodem, ale mimo to Martyna nie zamknęła swego serca na miłość. Wreszcie odnalazła idealnego partnera. W 2019 roku pochwaliła się, że jest w szczęśliwym związku. Para ma wiele wspólnych planów. Zakochani wyczekują narodzin syna, a kilka tygodni temu zaręczyli się podczas urlopu w Krynicy Morskiej.

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Martyna w rozmowie z dziendobry.tvn.pl opowiedziała, jak czuje się w ciąży.

- Dobrze, choć już jest coraz ciężej. Niestety nie mam czasu odpoczywać, bo jest mimo wszystko mnóstwo obowiązków, ale nie mogę się doczekać przyjścia na świat naszego synka - wyznała nam uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Martyna Końca planuje drugi ślub?

Niedawno odbył się ślub Agaty Ząbczyk, która tak jak Martyna, wzięła udział w 3. edycji programu. Na przyjęciu pojawiło się wielu uczestników show. Jak zapowiedzieli, to było ich pierwsze wesele w takim składzie, ale na pewno nie ostatnie. Zapytaliśmy więc Martynę, czy to właśnie jej ślub będzie następny. - Na razie na pierwszym planie są przygotowania do przyjścia na świat maleństwa i na tym skupiamy swoją uwagę, ale myślimy o ślubie w niedalekim czasie - zdradziła Końca zapytana przez dziendobry.tvn.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości