Gwiazdy

Maciej ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma nową partnerkę? "Lubię być z nią"

Gwiazdy

Maciej z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"
Materiały promocyjne

Przez 10 tygodni widzowie TVN7 śledzili losy trzech par w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Jednym z uczestników był Maciej, który zdaniem ekspertów, miał świetnie pasować do Laury. Ostatecznie ich związek nie przetrwał próby czasu i małżonkowie postanowili się rozwieść. Czyżby Maciek znalazł już szczęście u boku nowej partnerki?

Maciej i Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mieli szansę na miłość

W pierwszych odcinkach "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wydawało się, że Maciej i Laura są najbardziej dobraną spośród wszystkich par. Początkowo coś między nimi zaiskrzyło, pojawiła się chemia i obustronna fascynacja. Jednak między nimi dość szybko zaczęło dochodzić do pierwszych zgrzytów i drobnych sprzeczek. Widzowie mogli obserwować, że uczestnik okazywał zainteresowanie swojej małżonce i angażował się w budowanie relacji. Niestety, Laura nie odwzajemniała jego starań. Wielokrotnie podkreślała, że ona i jej mąż na tyle różnią się w podejściu do pewnych życiowych kwestii, że nie będą w stanie tego przezwyciężyć. Ostatecznie związek się rozpadł i zapadła decyzja o rozwodzie.

Maciej znalazł nową miłość?

I choć w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" Maciejowi nie udało się spotkać tej jedynej, to wszystko wskazuje na to, że w realnym życiu los wreszcie się do niego uśmiechnął. Uczestnik telewizyjnego eksperymentu pochwalił się na swoim profilu na Instagramie zdjęciem z romantycznej kolacji. Na fotografii widzimy dwa talerze, dwa kieliszki oraz zapalone świece. Co więcej, Maciej uchylił rąbka tajemnicy i zdradził, że pyszny posiłek zjadł w towarzystwie kobiety.

"Lubię być z nią. #romantic #happy #goodvibes #gentleman #lady #love - napisał na Instagramie.

Fani Macieja kibicują mu i bardzo się cieszą, że w jego życiu pojawiła się osoba, z którą spędza miłe i romantyczne chwile.

- piszą internauci.

Zobacz wideo: "Ślub od pierwszego wejrzenia" FINAŁ - Maciej o Laurze

Zobacz także:

Edyta Pazura spędza czas nad basenem i nalega: "Nie patrz na moje brudne stopy"

Anna Nowak-Ibisz szczerze o relacji z Krzysztofem Ibiszem. "To jest historia absolutnie filmowa"

Krystian z "Hotelu Paradise 3" żałuje rozstania z Basią? "Może potrzebujemy jeszcze trochę czasu"

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości