Gwiazdy

Ślub od pierwszego wejrzenia. Brat Oliwii skomentował wpis Łukasza Kuchty. Padły oskarżenia o zdradę

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Łukasz Kuchta

Łukasz Kuchta po raz kolejny poruszył w sieci temat rozstania z żoną i problemów związanych z opieką nad synem. Uczestnik programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" przyznał, że trudno mu pozostać obojętnym na spór, mający niebagatelny wpływ na jego relację z dzieckiem. Szczery post zwrócił uwagę brata Oliwii Ciesiółki. Mężczyzna zarzucił szwagrowi niewierność, rzucając tym samym nowe światło na kłótnię małżonków.

Łukasz Kuchta o utrudnionym kontakcie z synem

Łukasz i Oliwia z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" ogłosili swoje rozstanie w grudniu 2020 roku. Młodzi rodzice wciąż nie mogą dojść do porozumienia w kwestii opieki nad dzieckiem, o czym najlepiej świadczą poruszające posty publikowane przez nich w mediach społecznościowych. Łukasz Kuchta po raz kolejny odniósł się do sprawy w rozległym instagramowym wpisie.

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

- Moje kontakty z Frankiem nie są jeszcze prawnie uregulowane, przez co nie mam możliwości ich wyegzekwowania. Są one uzależnione od dobrej woli Oliwii lub jej braku - poinformował mężczyzna, jednocześnie nawiązując do swojego poprzedniego oświadczenia.

- Mój ostatni post był aktem desperacji oraz wynikał z poczucia bezsilności, ale jego celem było wyłącznie zwrócenie uwagi na problem alienacji rodzicielskiej i powagę tego problemu. Na dzień dzisiejszy niczego bardziej nie pragnę, jak po prostu zobaczyć się z synem i go przytulić. Mam nadzieję, że nastąpi to już w niedalekiej przyszłości - napisał uczestnik programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" pod rodzinnymi zdjęciami, na których zapozował z synem.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Brat Oliwii odpisał Łukaszowi Kuchcie

Oliwia Ciesiółka stara się nie komentować sprawy w sieci. Na jej instagramowym profilu pojawił się wpis mający na celu ucięcie spekulacji na temat sporu małżonków. Młoda mama przyznała, że najważniejsze jest dla niej dobro syna. Nie dziwi zatem fakt, że i tym razem zrezygnowała z otwartej konfrontacji. Najnowszy post Łukasza Kuchty zwrócił za to uwagę jej brata.

- O, wrócił tatuś na medal! Trzeba było wcześniej myśleć właściwą głową, a nie latać na boki i zdradzać żonę z małym dzieckiem - napisał szwagier Łukasza, a jego słowa natychmiast spotkały się ze zdecydowaną reakcją ze strony taty małego Franka. Zarzut niewierności został podsumowany w bardzo wymowny sposób.

- Drogi, jeszcze obecny szwagrze, czas poświęcony na przeglądaniu moich postów i wypisywaniu różnych rzeczy pod nimi radzę spędzić ze swoimi synami na zabawie, bo, w przeciwieństwie do mnie, masz taką możliwość - odpowiedział uczestnik 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości