Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Która para została najlepiej dobrana?

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
 "Ślub od pierwszego wejrzenia": Aneta i Robert, Anita i Adrian

Za nami siedem edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Fani formatu wytypowali, kto ich zdaniem został najlepiej dobrany przez ekspertów. Która z par otrzymała najwięcej głosów?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - miłosny eksperyment czy przygoda życia?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to niekwestionowany hit, który zdobył serca widzów. Przypomnijmy, że w programie pary poznają się dopiero podczas składania przysięgi małżeńskiej, a o doborze przyszłych nowożeńców decyduje grono ekspertów, w tym także psychologów.

Zobacz wideo: "Ślub od pierwszego wejrzenia"

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Dla niektórych uczestników format okazał się jedynie miłosnym eksperymentem, a inni odnaleźli w nim swoją drugą połówkę. Fani ochoczo śledzą losy osób biorących udział w show, a teraz ocenili dotychczasowe wybory ekspertów.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - widzowie typują swoje pary

Na grupie fanów programu powstała ankieta zatytułowana "Głosowanie wszech czasów". Wzięło w niej udział aż 2,1 tys. internautów.

Z tego głosowania wyjdzie nam, kto według was został najlepiej dobrany. Ta para, która otrzyma najmniej głosów, zajmie ostatnie miejsce, czyli została wg was najgorzej dobrana

Przez siedem edycji programu przewinęło się kilkudziesięciu uczestników poszukujących miłości. Zdaniem fanów najlepiej dobrana para to bezapelacyjnie - Aneta i Robert, czyli bohaterowie szóstego sezonu, którzy w lutym br. powitali na świecie swoje pierwsze dziecko.

- W naszym przypadku nic się nie zmieniło, jest jeden człowieczek więcej w domu. Oboje jesteśmy spokojni i być może dlatego Mieszko jest taki spokojny - mówiła w Dzień Dobry TVN świeżo upieczona mama.

Małżeństwo zdobyło aż 1 150 głosów i pozostawiło swoją konkurencję daleko w tyle. Na drugim miejscu znaleźli się Agnieszka i Wojciech (427 głosów). Podium zamykają Anita i Adrian (352 głosy). Obie pary - podobnie jak Aneta i Robert - założyły rodziny, a ich miłość kwitnie. Agnieszka i Wojciech doczekali się córeczki Antosi, a Anita i Adrian - syna Jasia i córki Bianki.

Tuż za podium znaleźli się Paulina i Krzysztof (16 głosów) oraz Oliwa i Łukasz (13 głosów). Początkowo pary postanowiły iść przez życie razem, ale z biegiem czasu każde z nich skierowało się w swoją stronę. Natomiast ranking zamykają: Laura i Maciej, Joanna i Adam oraz Agata i Maciej.

Zobacz wideo: Iza i Kamil z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" o tym, jak budują swoją przyszłość

Iza i Kamil z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" o tym, jak budują swoją przyszłość
Iza i Kamil z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" o tym, jak budują swoją przyszłość

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Justyna Rojek, Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości