Gwiazdy

Zaczęli awanturować się w sklepie. Fani: "Ten związek jest toksyczny"

Gwiazdy

Dorota, uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Za nami kolejny odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia", który dostarczył widzom sporo emocji. Między uczestnikami wręcz wrzało. Piotr i Dorota pokłócili się w sklepie, a Patrycja nie mogła znieść uczuciowego Adama. Czy ich związki przetrwają?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" stał się niekwestionowanym hitem. Widzowie bacznie obserwują losy uczestników, którzy postanowili wejść w bardzo intensywną relację z obcym człowiekiem. Podczas ostatniego odcinka byli świadkami nieporozumień pomiędzy małżonkami siódmej edycji.

Zobacz wideo: "Ślub od pierwszego wejrzenia"

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Awantura Doroty i Piotra w sklepie

W każdym kolejnym odcinku uczestnicy odsłaniają się coraz bardziej, ale to, co zaprezentował ostatnio Piotr, było zaskoczeniem dla niejednego widza. Mężczyzna urządził bowiem żonie awanturę w sklepie. Powód? Nie spodobała mu się opinia Doroty, która popiera zakaz niedziel bez handlu.

- Zaczynasz podnosić na mnie głos, to mi się bardzo nie podoba. Chcę dokończyć tę rozmowę później, a nie w sklepie - powiedziała Dorota, próbując załagodzić sytuację. - To co, jak w sklepie jesteśmy, to mamy rozmawiać o niczym? Pilnuj się na każdym kroku, przytakuj, ale broń Boże nie wymagaj od nikogo po prostu niczego więcej, bo będzie źle. Bo jak ty masz jakiś problem, to ja o tym z tobą rozmawiam, faktycznie tak, jak tego chciałaś, przemyślę sobie, za chwilę przyznam ci rację, a jak jest coś, co tobie się nie podoba, to porozmawiamy o tym w domu, tak? Generalnie jestem po****ny, tak że spoko - odparł podniesionym głosem.

Zdaniem widzów zachowanie Piotra było nie na miejscu. W komentarzach na Facebooku programu określili ten związek jako "toksyczny". - Przecież on wyssał z niej jakąkolwiek radość życia i energię, dziewczyno uciekaj! -czytamy.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Patrycja ma dość czułego Adama

Szansa na to, że Adam i Patrycja zdecydują się pozostać w małżeństwie z każdym odcinkiem maleje. Uczestniczka potrzebuje przestrzeni i nie lubi rozmawiać o emocjach. Z kolei mężczyzna jest bardzo uczuciowy. Podczas wizyty u koleżanki Patrycji kobieta zwierzyła się, że denerwują ją ta cecha w partnerze.

- Wiem, że musimy się siebie nauczyć i jemu też jest ciężko, bo jest uczuciowy, ale wiesz, jak szybko się irytuje, jak ktoś jest zbyt nachalny - wyjawiła Patrycja. - W***wiona byłam, od kiedy wstałam. Powiedziałam mu, żeby dał mi spokój, żeby się odczepił. Ten wszystko na siłę. Powiedziałam prosto z mostu, że jest dziś dla mnie irytujący, że jest dla mnie osaczający i prosiłam go tylko o jedną rzecz, żeby się ode mnie odczepił - podkreśliła.

Zobacz wideo: Co słychać u bohaterek "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?

Co słychać u bohaterek „Ślubu od pierwszego wejrzenia”?
Co słychać u bohaterek „Ślubu od pierwszego wejrzenia”? Źródło: Dzień Dobry TVN

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka postawiła na swoim

Natomiast Agnieszka i Kamil od początku dobrze się dogadywali. Ostatnio jednak i w tej parze zawrzało. Po drodze do Białegostoku mieli spotkać się ze znajomymi w Warszawie. Niespodziewanie okazało się, że Kamil bez konsultacji z żoną po raz kolejny zmienił plany. Wcześniej Agnieszka dzielnie znosiła podobne sytuacje. Tym razem jednak nie wytrzymała.

- Widzisz, ja planuję jedno, a wychodzi drugie - zwróciła uwagę Kamilowi. - Wk***ia mnie to, że nie możemy mieć jednego planu. Nie kłóć się ze mną - dodała.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kiedy i gdzie oglądać?

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" można oglądać w każdy wtorek o 21:35 na antenie TVN oraz w serwisie Player.pl. Powtórki programu można zobaczyć w niedzielę o godz. 15:15 na TVN.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Źródło zdjęcia głównego: TVN/x-news

Pozostałe wiadomości