Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ujawnił pierwszą rozmowę z Laurą. Kto zdobył się na gest, by napisać?

Autor:
Nastazja
Bloch
Karol i Laura, Ślub od pierwszego wejrzenia

Karol i Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzięli udział w 5. edycji programu. Chociaż oboje połączeni zostali z zupełnie innymi osobami, szybko okazało się, że miłość znaleźli właśnie u swojego boku. Teraz mężczyzna podzielił się w mediach społecznościowych zapisem pierwszej rozmowy. Kiedy się poznali? Te fakty obalają domniemania Igi.

 "Ślub od pierwszego wejrzenia" – losy Laury i Karola

Laurę i Karola połączył udział w 5. edycji "Ślub od pierwszego wejrzenie". Nie wszystko było jednak tak sielankowe od początku. Eksperci po długich analizach dla Laury wybrali Maćka, natomiast dla Karola Igę. Oba małżeństwa nie przetrwały próby czasu, a uczestnicy postanowili się rozwieść. Po zakończeniu nagrań media obiegły informacje, że przyjaźń Karola i Laury przerodziła się w coś więcej. Choć para długo milczała, ostatecznie potwierdziła domniemania widzów.

Co słychać u bohaterek „Ślubu od pierwszego wejrzenia”?
Co słychać u bohaterek „Ślubu od pierwszego wejrzenia”? Źródło: Dzień Dobry TVN

W odcinku specjalnym "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opowiedzieli o początkach swojej znajomości. Karol zdradził, że poznali się po emisji drugiego odcinka, kiedy uczestnicy mogli się już ze sobą kontaktować. W teorie te nie wierzyła jednak jego była żona, Iga. Koleżance z planu zarzuciła, że flirtowała z jej mężem, gdy była jeszcze z Maciejem.

Po czasie Laura i Karo postanowili podzielić się w sieci pewną informacją. Ta wyjaśnia wszystkie spekulacje.  

Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał pierwszą rozmowę z Laurą

Karol przygotował dla fanów niespodziankę. Mężczyzna w mediach społecznościowych opublikował romantyczne zdjęcia z partnerką, a także pokazał screena pierwszej rozmowy z Laurą. Okazuje się, że to ona zrobiła pierwszy krok i 9 marca 2021 roku, po otrzymaniu zaproszenia na Facebooku, przesłała mu wiadomość. Tak wyglądały początki rozkwitającego związku.

- Cześć. Widzę, że program łączy ludzi. Dziękuję za zaproszenie - Ja się tylko zastanawiałem, czy to ty - Tak, to ja

- Tak zaczyna się... Miłość, Szczęście, Uśmiech, Podróże, Wspólne plany, Te same marzenia, Życie – dodał Karol.

Opublikowane przez niego zdjęcie ucina więc wszelkie plotki, by para miała znać się jeszcze przed programem.

- Przyglądałem się relacji Karola i Laury i według mnie tam są jakieś takie drobne nieścisłości. To jest bardzo podejrzane, że aż tak się spotkali i spodobali sobie, że są parą. To jest zaskakujące i zadziwiające – zastanawiał się jeszcze niedawno Jacek z pierwszej edycji. 

- Jednym screenem ucięliście wszystkie chore teorie o tym, że znaliście się przed programem, brawo! Cieszę się, bo już mam dość słuchania o tym, jak to zły montaż sprawił, że twoja programowa relacja została pokazana tak, a nie inaczej – podkreślali w komentarzach internauci.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN/x-news

Pozostałe wiadomości