"Ślub od pierwszego wejrzenia": kandydaci poznają decyzje ekspertów

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Lackowska
player.pl"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Po tym, jak w pierwszym odcinku 6. serii programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" poznaliśmy uczestników, przyszedł czas, żeby i oni dowiedzieli się o decyzji podjętej przez Magdalenę Chorzewską, Piotra Mosaka i  profesora Bogusława Pawłowskiego. Jak zareagowali na to, że znaleźliśmy dla nich partnerki?

Skrajne reakcje na wieść o ślubie

Moment, w którym eksperci przekazują uczestnikom informację, że znaleźli dla nich męża czy żonę to zawsze bardzo emocjonująca chwila. Tym razem Magdalena Chorzewska i Piotr Mosak nie wybrali się z tą informacją do kandydatów, a zaprosili ich do Warszawy, gdzie, pod pretekstem uzupełnienia wywiadu, przekazali im swoją decyzję. Reakcje na wieść o rychłym ślubie, w zależności od temperamentu i usposobienia, są bardzo różne.

Paweł, jak przyznał, nie potrafi okazywać emocji, ale zapewniał, że w środku bardzo się cieszy. Prosto ze studia pojechał podzielić się tą informacją ze swoimi bliskimi. Czy oni wykażą równie dużo entuzjazmu?

Nieco bardziej emocjonalnie na wieść o zbliżającym się ślubie zareagowała Ilona. Kiedy Magdalena Chorzewska powiedziała jej, że znaleźli dla niej męża, dziewczyna rozpłakała się ze wzruszenia. Podobnie jak Paweł ona także postanowiła od razu poinformować rodziców o tym, że niebawem będą teściami. O tym, jak zareagują, przekonamy się w programie.

W osobliwy sposób na informację o znalezieniu partnerki zareagował Robert: "O! Szybko. Mnie się przez 31 lat nie udało". Kiedy Piotr nie chciał mu zdradzić, jak wygląda jego przyszła partnerka skwitował: - No, to nie mogę ci jeszcze podziękować.

Przygotowania do uroczystości: czas-start

Kiedy już pierwsze emocje opadły, przyszedł czas na działanie. Zanim Paweł, Julia i Robert poznają swoich partnerów wskazanych przez ekspertów, muszą podjąć jeszcze kilka decyzji - w tym wybrać stylizację na ten wyjątkowy dzień. Poszukiwania sukni ślubnej i garniturów to również bardzo wzruszający moment, jak się okazało, nie tylko dla panny młodej czy pana młodego, ale także dla ich bliskich.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Piękne i niedrogie suknie ślubne z sieciówek

Piękne i niedrogie suknie ślubne z sieciówek
Dzień Dobry TVN

Autor:Katarzyna Lackowska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl