Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kamil o związku z Izą: "Warto było walczyć"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Ślub od pierwszego wejrzenia

Fani programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" byli zaniepokojeni tym, że Iza pojawiła się w studiu "Dzień Dobry TVN" bez Kamila. Choć zapewniała, że nadal są parą, pojawiło się mnóstwo spekulacji. Kamil postanowił skomentować sprawę w obszernym poście.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kamil o związku z Izą

Piąta edycja programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" za nami. W małżeństwie wytrwała jedna para - Iza i Kamil. Jednak ostatnio pojawiło się sporo spekulacji o losach tych dwojga. Stało się to po tym, jak Iza wystąpiła w Dzień Dobry TVN w towarzystwie swojej mamy, bez Kamila. Dlatego on sam postanowił zabrać głos w tej sprawie.

- Z pewnością, mogę powiedzieć, że trafiłem w swoim życiu na wspaniałą osobę , mimo tego, że momentami nie było łatwo, teraz wiem, że na pewno było warto. To dopiero początek, a już jest zaj..ie, co będzie potem?! Potem, tylko lepiej! Przede wszystkim, chciałbym przekazać jedno wszystkim tym, którzy w jakiś sposób mają problem w budowaniu relacji! Nie poddajcie się nigdy przy pierwszej przeszkodzie, schowajcie dumę do kieszeni, nie ciśnij, nie wytwarzaj presji. Po prostu żyj! Staraj się i walcz z przeszkodami i trudnościami. Czasami będzie wiele przeszkód, ale jeśli jest w relacji wartość, to walcz, próbuj, nie poddawaj się! A będzie dobrze! ???. Aaaa i jeszcze jedno, bądź sobą i doceniaj to, co masz każdego dnia! Życzę Wam tak dobrej osoby, na jaką ja trafiłem ?. Było warto walczyć, a my tej walki włożyliśmy ogrom! Sorry… OGROM!!! I włożymy jeszcze wiele ? - napisał rozemocjonowany Kamil.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza i Kamil zamieszkają razem?

W programie "Dzień Dobry TVN" Iza zdradziła, że razem z Kamilem zastanawiają się nad tym, żeby wspólnie zamieszkać. Nie doszło do tego wcześniej ze względu na pandemię. Teraz wszystko idzie w dobrym kierunku, ich relacja się pogłębia. Co więcej, Kamil ma także bardzo dobrą relację z mamą Izy.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Zobacz wideo:

>>> Zobacz także:

Pani Jola oddała nerkę swojemu partnerowi. "Gdybym go nie kochała, to bym tego nie zrobiła"

Naturalna pielęgnacja twarzy i ciała kosmetykami z linii Soraya Kombucha. Jak na skórę działają kombucha i żeń-szeń?

Skuteczne sposoby na opuchliznę. Co robić?

Autor: Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości