Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iza opowiedziała nam o nowej pracy Kamila. Wybrał modną ostatnio branżę

Gwiazdy

Aktualizacja:
TVN7

Ostatni sezon programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" był wyjątkowo burzliwy. Widzowie przez kilka tygodni śledzili początki trzech małżeństw: Igi i Karola, Laury i Macieja oraz Izy i Kamila. Finalnie tylko ci ostatni zdecydowali się na kontynuowanie związku.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kamil ma nową pracę

Iza i Kamil cały czas cierpliwie rozwijają swoją relację. W naszym programie uczestniczka "Ślubu..." przyznała, że pomiędzy nią a mężem "iskrzy". Zakochani nie mieszkają jeszcze razem, ale przygotowują się do tego kroku. Wcześniej czeka ich jeszcze inna zmiana. Kamil chce mieć nową pracę. Iza opowiedziała nam o kulisach poszukiwań.

- Kamil poszukiwał wyzwania oraz pracy, która da mu możliwość pracy, gdzie chce i kiedy chce oraz większe możliwości. Postawił na branże OZE, dokładniej fotowoltaikę. Oczywiście, pojawiają się również inne propozycje, wszystkie rozważamy - wyznała w rozmowie serwisem dziendobry.tvn.pl.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iza o odchudzaniu

Dzięki udziałowi w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" Iza zyskała nie tylko miłość, ale również popularność. Jej profil na Instagramie śledzi już ponad 100 tys. osób. Internauci zauważyli, że w ostatnim czasie ich ulubienica wyraźnie zeszczuplała. W rozmowie z naszą redakcją odniosła się do obserwacji fanów.

- Ja zaczęłam się odchudzać jeszcze przed emisją programu. Postanowiłam zrzucić kilka kilogramów nie ze względu na zdanie innych, tylko po to, by lepiej się czuć. Stoję całymi dniami na nogach, gdzie przy większej ilości kilogramów bardzo cierpi mój organizm. Zdecydowanie czuje się dużo lepiej po utracie 10 kg - mówiła w rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl.

Zakochanym niezmiennie życzymy dużo miłości!

Zobacz wideo: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Iza w studiu DD TVN z mamą

Zobacz też:

Irena Kamińska-Radomska skomentowała odważne zdjęcie Patrycji Wiei. "Damą się jest, a nie bywa"

Rewia mody w stadninie Ferensteinów. Lara Gessler z rodziną, Agnieszka Woźniak-Starak i Anna Kalczyńska

Bohaterka"To tylko kilka dni" mierzy się z artrogrypozą. Barabara Kurdej-Szatan: "Sylwia jest wzorem do naśladowania"

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości