Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Zbliża się finał programu. Fani typują, kto zostanie w parze

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąta
Uczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Player.plUczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Już niedługo widzowie zobaczą finałowy odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Trzy pary podejmą decyzję, czy po miesięcznym eksperymencie chcą pozostać w swoich małżeństwach, czy jednak wolą zakończyć relację i rozwieść się. Fani typują, które związki przetrwają.

Pary "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7"

7. edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" powoli dobiega końca. W przyszłym tygodniu widzowie dowiedzą się, czy uczestnicy postanowili wytrwać w małżeństwach, czy jednak zdecydowali się na rozwód. Agnieszka i Kamil, Patrycja i Adam oraz Dorota i Piotr mieli miesiąc, by bliżej się poznać, zamieszkać ze sobą i zacząć budować romantyczną relację.

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Agnieszka i Kamil w trakcie nagrywania programu doskonale radzili sobie jako młode małżeństwo. Żona była gotowa zmienić miejsce zamieszkania i pracę, by być bliżej swojego męża. Agnieszka szybko nawiązała kontakt z rodziną i przyjaciółmi Kamila, z kolei on często wychodził z inicjatywą aktywnego spędzania czasu i był uważny na potrzeby partnerki.

Dwie pozostałe pary miały swoje wzloty i upadki. Dorota i Piotr na początku z zaangażowaniem odkrywali siebie nawzajem, jednak z czasem różnice charakterów i odmienne plany na przyszłość zaczęły być punktem zapalnym do sprzeczek. Jak można było obserwować w minionych odcinkach telewizyjnego show, mimo kłótni zarówno Dorota, jak i Piotr, starali się dochodzić do kompromisów i walczyli o rodzące się między nimi uczucie. Gdy pojawiał się problem, prosili o pomoc ekspertów, by dowiedzieć się, nad czym muszą jeszcze popracować. Z kolei w małżeństwie Patrycji i Adama również dochodziło do wielu nieporozumień. W pewnym momencie postanowili spędzić kilka dni osobno, by nieco za sobą zatęsknić i przemyśleć, czy są gotowi, by kontynuować znajomość.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - przewidywania fanów

Która para pozostała w małżeństwie, a kto postanowił się rozstać? Tego dowiemy się w finałowym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia", który zostanie wyemitowany 24 kwietnia o godz. 21:35 na antenie TVN. Jednak już teraz wierni widzowie programu mają swoje typy. Na jednej z grup na Facebooku, która zrzesza fanów "Ślubu od pierwszego wejrzenia", pojawiła się ankieta. Internauci przewidują, które pary zdecydowały się pozostać w małżeństwie.

Najwięcej głosów oddano na Agnieszkę i Kamila - to właśnie oni zdaniem widzów mają największą szansę na miłość. Na drugim miejscu uplasowali się Adam i Patrycja. Fani wierzą, że mimo kłopotów w związku, podczas spotkania z ekspertami postanowią dać sobie kolejną szansę. Na trzecim miejscu znaleźli się Dorota i Piotr. Internauci zakładają, że ta dwójka w finałowym odcinku podejmie decyzję o rozwodzie.

A jakie jest Wasze zdanie? Oddajcie głos w sondzie.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości