Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Maciej podsumował małżeństwo z Laurą. "Mogłem więcej komunikować"

Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia", mimo kontrowersji, stał się jednym z ulubionych formatów TVN. Kolejny, piąty już sezon programu dobiega końca. Czy Maciej i Laura widzą perspektywę na dalsze wspólne życie?

Przed nami finał, czyli najbardziej emocjonujący odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia". To właśnie wtedy dowiemy się, czy pary zdecydowały się kontynuować relacje, czy może jednak się rozwieść. Dwa dni przed podjęciem decyzji małżonkowie spędzają osobno, aby na spokojnie zastanowić się nad małżeństwem.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - odc. 13. Co wydarzy się w finale?

W tym sezonie widzowie śledzili miłosne perypetie trzech par: Igi i Karola, Laury i Macieja oraz Izy i Kamila. Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" to eksperyment społeczny, toteż nie brakowało emocji. W obecności kamer pary przeżywały nie tylko te dobre, ale również mniej przyjemne chwile. Suma doświadczeń z pierwszego miesiąca pomogła im zbudować lub przekreślić perspektywy na dalsze wspólne życie. Maciej przyznał jednak, że nadal nie jest w stanie określić tego, co czuje do swojej żony.

- Nie jest to przyjaźń, sympatia, to coś więcej. Nie jest to też jeszcze stuprocentowa miłość. Coś pomiędzy, coś czego jeszcze nie odczuwałem. Myślę, że z czasem to uczucie miłości może się pokazać - mówił.

W przedpremierowym fragmencie finałowego odcinka mąż Laury zdradził również, że w pewnych sytuacjach "mógłby się inaczej zachować". - Mogłem więcej komunikować. Tego zabrakło - rozmyślał.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - gdzie i kiedy oglądać finał?

O tym, czy Laura i Maciej zdecydują się na kontynuowanie małżeństwa dowiemy się w piątek o godz. 20:35 na antenie TVN7. Wszystkie odcinki programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" znajdziesz też na serwisie Player.pl.

Zobacz wideo: Ślub od pierwszego wejrzenia | Sezon 5 | Odcinek 13 - finał sezonu | Zwiastun

Zobacz też:

Aleksandra Domańska widzi zmianę w postawie Polek wobec oczekiwań społeczeństwa. "Kobiety się budzą"

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Wiemy, co Laura powie o Macieju w finałowym odcinku

Sprawdziliśmy, co słychać u zwycięzców "Mam talent!". Nie wszyscy odnaleźli się w show-biznesie

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości