Gwiazdy

Losy Marty i Patryka zaczynają się komplikować. Co się wydarzy w 12. odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia 8"?

Gwiazdy

Źródło:
TVN
Marta i Patryk

Przed nami 12. odcinek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 8". U Marty i Maćka wszystko wydaje się jasne. Małżeństwo Justyny i Przemka jest wielką zagadką, a sytuacja Marty i Patryka się komplikuje. Czy para dojdzie do porozumienia?

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8". Co się wydarzy w 12. odcinku?

Czas podjęcia decyzji zbliża się wielkimi krokami. Wydawać by się mogło, że żadna z par nie będzie miała problemu z odpowiedzią na kluczowe pytanie finału: "Czy będą żyć razem i budować trwały związek na lata, czy decydują się na rozwód?". Jednak to tylko pozory, bo nadchodzą dni samotnych przemyśleń, które mogą zmienić wszystko. Czy uczestniczki i uczestnicy są gotowi na przedostatnią fazę eksperymentu?

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Marta i Maciek

Marta i Maciek uznali, że ich relacja pozostanie na stopie koleżeńskiej. W 12. odcinku swoimi przemyśleniami dzielą się z psycholożką Karoliną Tuchalską-Siermińską.

- Wziąłem do siebie wszystkie wskazówki. Podjąłem próbę po prostu zamiany patrzenia na żonę i chyba nie jestem w stanie gdzieś tam do końca zmienić się na siłę – przyznaje 37-latek.

- Wydaje mi się, że on się uprzedził od samego początku. Bo chodzi tylko o wygląd, o nic więcej. To, co powiedział może wzięłam za bardzo do siebie ze względu na to, że miałam już takie doświadczenia, to mi się skojarzyło nieprzyjemnie – mówi 32-latka.

Czy zawalczą jeszcze o tę znajomość?

Justyna i Przemek

Widzom trudno odgadnąć, co tak naprawdę łączy Justynę i Przemka. Ich znajomość to ciągłe wzloty i upadki. Kobieta boi się, że mąż nie jest do końca z nią szczery. 28-latek postanawia sprawić żonie niespodziankę. Niestety nie wychodzi ona po jego myśli. Justyna zawczasu wypatruje auto przed blokiem.

- Przez chwilę się ucieszyłam, ale potem się zorientowałam, że będę miała dodatkowy dzień zdjęciowy, to się wkurzyłam - podkreśla 31-latka.

Jak na te słowa zareaguje Przemek? Jak zachowanie uczestniczki ocenia ekspertka Magdalena Chorzewska?

Marta i Patryk

Zdaniem wielu osób Marta i Patryk idealnie do siebie pasują. Są zgodni i spokojni. Jednak w 12. odcinku sprawy się nieco skomplikują. Czeka ich poważna rozmowa na temat przeprowadzki. Patryk nie kryje się z tym, że chciałby, aby to Marta u niego zamieszkała. Czy uda im się podjąć decyzję?

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - gdzie i kiedy można obejrzeć programu?

Emisja 12. odcinka 8. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" odbędzie się we wtorek, 22 listopada o 21:35 na antenie TVN-u. Dostępny jest już w Player.pl

Miłość od pierwszego wejrzenia
Miłość od pierwszego wejrzenia Źródło: Dzień Dobry TVN

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości