Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Adam pochwalił się prywatnym nagraniem z wesela

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk

Adam i Patrycja to jedna z trzech par występujących w 7. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Uczestnicy show powiedzieli sobie "tak" w czwartym odcinku show. Ostatnio mężczyzna opublikował w mediach społecznościowych prywatne nagranie z wesela.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7" - Patrycja i Adam

To już 7. edycja programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Miłosny eksperyment niezmiennie budzi zainteresowanie wśród zarówno stałych, jak i nowych widzów. W tym sezonie ślub wzięły 3 pary. Zgodnie z formułą zostały one połączone przez ekspertów - psycholożki Magdalenę Chorzewską i Karolinę Tuchalską-Siermińską, a także profesora Bogusława Pawłowskiego. To właśnie dzięki ich wyborom drogi Patrycji i Adama połączyły się na ślubnym kobiercu.

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Ślub tej pary dostarczył widzom ogromnych emocji. Niepewność wśród fanów wzbudziło zachowanie Patrycji, która tuż przed ceremonią bardzo się stresowała. Na szczęście uspokojona przez najbliższych, zaryzykowała i dołączyła do Adama. Dodatkowo po stronie pana młodego siedziały jedynie trzy osoby - jego mama, przyjaciółka oraz świadek. Ten szczegół również był szeroko komentowany w mediach społecznościowych.

Adam ze Ślubu od pierwszego wejrzenia pokazał nagranie z wesela

Jak się okazuję, Adam chętnie wraca wspomnieniami do tego wyjątkowego dnia. W najnowszym poście na Instagramie uczestnik opublikował krótką relację z wesela. Na filmiku towarzyszy mu jego świeżo poślubiona żona Patrycja. Para jest w dobrych nastojach i świetnie się bawi. - Piękny dzień, piękny wieczór - napisał.

Fani natychmiast zaczęli zastanawiać się, czy to znak, że małżeństwo pary przetrwało. Wielu z nich życzyło Adamowi i Patrycji powodzenia i podkreślali, że trzymają za nich kciuki. Mężczyzna chętnie odpowiadał na komentarze, przy okazji dziękując za ciepłe słowa. Czy rzeczywiście udało im się zbudować szczęśliwą relację?

Najnowszy odcinek zobaczymy już we wtorek, 29 marca o 21:35 w TVN.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości