Gwiazdy

"Nie spodziewałam się, że będzie tak fajny". Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia 6" poznają małżonków

Gwiazdy

Autor:
Kamila
Glińska
Julia "Ślub od pierwszego wejrzenia 6"

W 4. odcinku programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 6" będziemy świadkami ślubów trzech par. Jak będzie wyglądało ich pierwsze spotkanie? Kto najbardziej przypadnie sobie do gustu?

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6" odcinek 4. Śluby par

W pierwszych trzech odcinkach 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poznaliśmy osoby, które zgłosiły się do programu w poszukiwaniu miłości i postanowiły wziąć ślub z nieznajomym. Teraz przyszedł czas na ceremonie zaślubin. Odbędą się one w wyjątkowych okolicznościach - na zamku w Ogrodzieńcu.

Na śluby przyjechali osobno, nigdy wcześniej się nie widzieli, a teraz formalnie zostaną rodziną. - Zwróciłam uwagę na jego ciemne, głębokie oczy - powiedziała Julia tuż po tym, jak po raz pierwszy zobaczyła swojego przyszłego męża. - Nie spodziewałam się, że będzie tak fajny - zauważyła natomiast Aneta. Z kolei Kasia przyznała, że nogi się pod nią ugięły po tym, jak pan młody się odezwał. Jakie były reakcje panów? Tomek stwierdził, że tuż przed ślubem czuł spokój, a Robert, że jego przyszła żona to "urodziwe dziewczę". - Wiedziałem, że to będzie strzał w dziesiątkę - stwierdził z kolei Paweł.

Czy uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dadzą sobie szansę na miłość? Podejmą wyzwanie czy wygra strach i niepewność? Która z par będzie kontynuować swoje małżeństwo, a kto zdecyduje się na rozwód? Przekonamy się już wkrótce.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6" - uczestnicy

W tej edycji uwielbianego przez widzów programu poznaliśmy 31-letnią Katarzynę z Dąbrowy Górniczej, 26-letnią Julię z Ciechanowa, 31-letnią Anetę z Warszawy, 32-letniego Tomasza z Łodzi, 33-letniego Pawła z Będzina oraz 31-letniego Roberta ze Strzelna.

Każdy z nich spotkał się z psychologami, którzy na podstawie dogłębnego wywiadu postanowili połączyć ich w pary. Świeżo upieczeni małżonkowie, tak jak uczestnicy w latach ubiegłych, będą mieli 30 dni, żeby zdecydować, czy chcą pozostać w małżeństwie czy uważają, że eksperyment się nie powiódł i wnoszą o rozwód.

Nowe odcinki "Ślubu od pierwszego wejrzenia 6" w każdy wtorek o 21:30 w TVN. Program dostępny jest także na platformie Player.pl.

Zobacz wideo: Ślub od pierwszego wejrzenia | Sezon 6 | Odcinek 4 | Zwiastun

Zobacz także:

Autor:Kamila Glińska

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości