Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Czy w 10. odcinku wszystkie pary zamieszkają razem?

Gwiazdy

Autor:
Ewa
Podleśna-Ślusarczyk
x-newsŚlub od pierwszego wejrzenia

U wszystkich par 6. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" emocje sięgają zenitu i nie zawsze jest to związane z radością płynącą ze wspólnie spędzanego czasu. Czy Kasia i Paweł zamieszkają razem? Czy Julia i Tomek znajdą złoty środek, by każdy czuł się dowartościowany i wysłuchany? Czy Aneta i Robert nadal patrzą na siebie z miłością? Zobaczcie, co wydarzy się w 10. odcinku.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - Aneta i Robert

Aneta i Robert wyruszają do domu rodzinnego Anety. Mają spotkać się tam z jej bliskimi, a następnie zamieszkać w jej mieszkaniu. Podróż wywołała sporo emocji, bowiem Robert nie zaplanował dobrze podróży i zbyt późno wyruszyli z jego domu. Dla punktualnej Anety było to ogromnym wyzwaniem, by powstrzymać się od krytykowania męża i spokojnie dotrzeć do celu. Jak rodzina Anety przyjęła jej świeżo upieczonego męża i jak Robert zareaguje na świeżo wynajęte mieszkanie żony?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - Kasia i Paweł

Kasia postanowiła wyruszyć do mieszkania Pawła z przygotowanym specjalnie dla niego sernikiem na zimno. Mąż nie mógł się doczekać jej przyjazdu, cztery dni rozłąki były dla niego zbyt trudne. Przy kawie kobieta od razu zaproponowała mężowi, by spakował swoje rzeczy i pojechał do niej na kilka dni. Paweł był wyraźnie zaskoczony, co Kasia od razu wychwyciła i wyszła z inną propozycją. Widać było duże zmieszanie. Czy Paweł zamieszka jednak z żoną i czy kolejne dni przyniosą więcej ciepła w ich relacji?

Pomysłowe sesje ślubne i ich historie
Pomysłowe sesje ślubne i ich historie
Dzień Dobry TVN

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - Julka i Tomek

Do Julii i Tomka przyjeżdża jeden z ekspertów formatu, chce z nimi porozmawiać szczerze i pomóc im w rozwiązaniu wszelkich niejasności, które mogły pojawić się na początku związku. Tomek nie chce być źle rozumiany, więc próbuje podpytać Piotra Mosaka, co robi źle, rozmawiając z żoną. Julka narzeka, że Tomek jest bardzo skupiony na sobie i wcale jej nie słucha. Ekspert próbuje jej pomóc w wypracowaniu schematu, jak ma w miły sposób dawać znać mężowi, że za dużo mówi i nuży swoją partnerkę. Potem jednak rozmowa przechodzi na inny temat, a mianowicie akceptacji sylwetki Julki. Wtedy to Tomek wypowiada zdanie, które mogło zdecydowanie urazić jego żonę. Czy to małżeństwo uda się jeszcze uratować?

Zobacz także:

Autor:Ewa Podleśna-Ślusarczyk

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości