Gwiazdy

Metamorfoza Oli Adamskiej do nowego serialu Player i TVN. "To drugi biegun moich dotychczasowych ról"

Gwiazdy

Aktorka opowiedziała o psychoterapii

W nowym serialu Player Original pt. "Skazana" Aleksandra Adamska wciela się w więźniarkę Pati. Przed wejściem na plan, aktorka zmieniła swój wygląd. Nie ma już blond włosów i nie przypomina innych bohaterek, które grała dotychczas. Co powiedziała nam o swojej nowej roli?

Aleksandra Adamska w serialu "Skazana"

"Skazana" to nowy serial, który jeszcze w tym roku pojawi się na platformie Player. Główną rolę gra Agata Kulesza, a obok niej zobaczymy m.in. Aleksandrę Adamską, którą widzowie TVN znają m.in. z seriali "Królestwo kobiet" i "Belle Epoque" oraz z filmu "Miłość jest wszystkim". W "Skazanej" aktorka wciela się w Patrycję Cichy, na którą wszyscy wołają "Pati".

- Pati to zupełnie drugi biegun moich dotychczasowych ról serialowych czy filmowych. To dziewczyna prosta, z tzw. nizin społecznych, w których często nie ma przestrzeni na to, by móc się z tego świata wyrwać. To właśnie przez towarzystwo, alkohol i narkotyki jest w miejscu, w którym jest... Idąc przez życie nauczyła się, że albo pokażesz siłę, albo staniesz się ofiarą. Ona wybiera to pierwsze, pomimo tego że w głębi duszy jest dobrą i poczciwą duszą – mówi nam o swojej bohaterce Ola Adamska.

Aktorka, którą dotychczas kojarzyliśmy z delikatną urodą i blond włosami, teraz zaskakuje swoim wizerunkiem. Zanim weszła na plan "Skazanej", skróciła i mocno przyciemniła włosy. Na jej ciele pojawiły się też tatuaże, które są znakiem charakterystycznym Pati. Czym ta postać zaskoczy widzów?

- Tatuaże, groźny styl bycia to tylko jedna z jej stron… Może na pierwszy rzut oka trudno w to uwierzyć, ale to dziewczyna z ambicjami, która kocha rozwiązywać krzyżówki i uczy się z nich nowych słów, uwielbia gotować, nawet w więziennych warunkach potrafi przyrządzić cuda. Bardzo ceni sobie porządek. Wydaje mi się, że Pati to pełne spektrum nieoczywistych cech – wskazuje Ola Adamska.

Jak Wam się podoba nowy wizerunek aktorki? My już nie możemy doczekać się, aby poznać Pati.

"Skazana" – nowy serial Player Original

Po raz pierwszy zobaczymy polski serial, którego akcja dzieje się w zamkniętym zakładzie karnym dla kobiet. "Skazana" powstała w oparciu o książki Ewy Ornackiej "Skazane na potępienie". Wiele z postaci przedstawionych w serialu inspirowanych jest prawdziwymi przestępczyniami, znanymi z pierwszych stron gazet.

Player Original

Główna bohaterka to Alicja Mazur (Agata Kulesza), sędzia Sądu Okręgowego, która osiągnęła zawodowy sukces. Na pozór zna się na ludziach, potrafi szybko przejrzeć ich zamiary. Do czasu, gdy sama trafia do zakładu karnego dla kobiet, gdzie znajdzie się na samym dole więziennego układu pokarmowego. Czy przetrwa w nowej dla siebie rzeczywistości?

Zobacz wideo: Aleksandra Adamska wzięła udział w specjalnym wydaniu "Milionerów". Czego obawiała się aktorka?

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości