Gwiazdy

Aleksandra Adamska i Michał Czernecki o kulisach serialu "Skazana". Co wydarzy się w kolejnych odcinkach?

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Czernecki i Adamska o kulisach serialu „Skazana”
Dzień Dobry TVNCzernecki i Adamska o kulisach serialu „Skazana”

Przed nami 4. odcinek serialu "Skazana". Michał Czernecki i Aleksandra Adamska opowiedzieli o tym, jak będą się zmieniać grane przez nich postacie. Czym jeszcze zaskoczą widzów?

Kulisy serialu "Skazana"

Postać grana przez Michała Czerneckiego z każdym odcinkiem nabiera nowych barw. Widzowie poznają Pawła Witkowskiego z zupełnie innej strony. Bohater ten jest wielowymiarowy i nieoczywisty.

- Moja rola się rozwija i jest bardziej wieloznaczna i bardziej pokomplikowana, niż by się wydawało. Wszyscy wiemy, że tu nie najważniejsze będzie pytanie kto, tylko dlaczego. To taka niecodzienna konstrukcja i nieoczywista - podkreślił aktor.

Niewątpliwie wielkim uznaniem widzów cieszy się Aleksandra Adamska. Wszyscy, którzy widzieli serial, są pod wrażeniem tego, jak wykreowała Pati. Więźniarka początkowo pokazuje się z negatywnej strony, ale już w kolejnych odcinkach odkrywa swoją ludzką twarz i ciężkie przeżycia, z którymi się zmaga.

- Moja postać jest też takim dodatkiem do całej tej historii. Ona ma dawać oddech ludziom oglądającym serial. Zauważyłam już, że ta cała historia, cały wątek Alicji jest tak ciężki, że moja postać powoduje, że na moich scenach można faktycznie wziąć oddech i się pośmiać, zobaczyć jakiś inny zupełnie koloryt tego świata - powiedziała Aleksandra Adamska.

Serial "Skazana" w Playerze

Serial "Skazana" można oglądać w Playerze. Agata Kulesza wciela się w sędzię Alicję Mazur, która słynie ze swoich surowych wyroków. Jej życie odmienia się kiedy zostaje oskarżona o morderstwo. Historia niestety nie jest tak prosta jak mogłoby się wydawać na początku, a przed Alicją jest ogromne wyzwanie, aby udowodnić swoją niewinność.

Na ekranie oprócz Agaty Kuleszy występują także: Michał Czernecki (Paweł Witkowski, mąż Alicji), Bartłomiej Topa (Piotr Serafin, przyjaciel Alicji), Martyna Byczkowska (Hania, córka Alicji), Aleksandra Adamska (Pati, więźniarka), Tomasz Schuchardt (kierownik penitencjarny), Marta Malikowska ("Kosa", więźniarka), Marta Ścisłowicz (Basia, lekarka w ambulatorium więziennym), Jan Jankowski (Bednarek, prawnik Pawła), Joanna Gonschorek ("Swieta", strażniczka), Maria Kania (Marika, więźniarka), Monika Dawidziuk ("Amfisa", więźniarka), Hanna Klepacka ("Campina", więźniarka) oraz Natalia Sikora (Szkudlarek, strażniczka).

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości