Gwiazdy

Siostry Mancewicz udowadniają, że można pracować z rodziną. "Śmieją się z nas, że jesteśmy 'Kartacziankami', od podlaskich kartaczy"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Rozalia, Natalia i Laura, czyli siostry Mancewicz prowadzą rodzinny biznes. Ponadto w zeszłym roku stworzyły markę odzieżową. Swoją postawą udowadniają, że z rodziną nie tylko wychodzi się dobrze na zdjęciach. O tym jak im się to udaje, opowiedziały w Dzień Dobry TVN.

Majątek Howieny - własność sióstr Mancewicz

Siostry Mancewicz prowadzą wspólnie kompleks gastronomiczno-hotelowy na Podlasiu. To praca na cały etat, a każda z nich odpowiada za swoją działkę: Natalia zajmuję się księgowością i finansami, Rozalia organizuje pracę, ustala menu, tworzy oferty, nadzoruje eventy i wesela, a Laura odpowiada za część kreatywną, marketing i social media.

Wcześniej Majątkiem Howieny zajmowali się rodzice. Dziewczyny przyznały jednak, że od małego były zaganiane do pracy. - Gdy miałam 7 lat, już upiekłam pierwsze ciasto – wyjawiła Rozalia Mancewicz, Miss Polonia 2010. Teraz śmiało deklaruje, że " dzień bez pracy z dziewczynami, to dzień stracony" .

Podlaskie "Kartaczianki"

Siostry zyskały ciekawy przydomek, nawiązujący do znanych sióstr Kardashian i regionalnego przysmaku: - Śmieją się z nas, że jesteśmy "Kartacziankami", od podlaskich kartaczy – wyjawiła Laura.

Choć siostry nie narzekają na brak obowiązków, to w zeszłym roku postanowiły spełnić swoje marzenie. Otworzyły własną markę odzieżową. Jak dziewczynom udaje się to pogodzić? Czy się kłócą? - Kłócimy się na parę minutek – przyznała Rozalia. – Ale nie tak mocno. Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że to bardzo dziwne, że nie kłócimy się aż tak dużo jak na tyle czasu, ile spędzamy razem. Nie dość, że prowadzimy dwa biznesy razem, to jeszcze mamy wspólnych znajomych, spotkania rodzinne, więc non sto jesteśmy na łączach – dopowiedziała Laura.

Przypomnijmy, że siostry mają też starszego brata, a Rozalia i Natalia nie tak dawno urodziły. Zgodnie przyznają, że w ich rodzinie nie ma czasu na sprzeczki i rywalizację.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz pełne odcinki w Player.pl.

Zobacz także:

Agnieszka Włodarczyk pokazała wyjątkowe zdjęcie z mamą. "Będzie młodą babcią"

"Down the Road" to dla niego za mało. Adam spełnił swoje marzenie i zagrał z Afromental: "Był świetny"

Antoni Orłoś o karierze ojca. "Cały twój epizod prowadzenia kabaretów jest przypałowy"

Autor: Dominika Czerniszewska

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości