Gwiazdy

Siostry Bohosiewicz na wspólnych greckich wakacjach

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Siostry Sonia i Maja Bohosiewicz postanowiły wykorzystać jeszcze ostatnie dni wakacji. Aktorki z całą rodziną spędzają urlop w ciepłych krajach. W mediach społecznościowych opublikowały wspólne zdjęcie. Jak spędzają wolny czas?

Wakacje w ciepłych krajach

W tym roku plany wakacyjne wielu gwiazd uległy zmianie. Lipcowe urlopy celebryci spędzali głównie nad polskim morzem lub w górach. Kiedy jednak granice zostały otworzone, a linie lotnicze odnowiły połączenia, oferty wakacji w ciepłych krajach zaczęły kusić bardziej niż kiedykolwiek. Ostatnie dni sierpnia w słonecznej Grecji postanowiły spędzić siostry Sonia i Maja Bohosiewicz. Aktorki w mediach społecznościowych opublikowały zdjęcia z malowniczej plaży. Co robią w wolnym czasie? Stawiają na opalanie czy zwiedzanie greckiej architektury?

I to, i to! Plaża na Paros i Akropol

- zdradziła nam Sonia.

Maja znana z ogromnego dystansu do własnej osoby pochwaliła się w sieci kadrami wykonanymi przez siostrę. Post skomentowała w zabawny sposób:

Sonia, zrób mi ładne zdjęcia! - a to nie ma problemu!

Sonia na swoim profilu zamieściła natomiast wspólne zdjęcie z siostrą wykonane podczas błogiego lenistwa na greckiej plaży. Opatrzyła je prostym opisem.

Siostra i ja ❤️❤️

- napisała Sonia.

Fani komentują zdjęcie

Fani nie przeszli obojętnie wobec relacji z greckich wakacji. Pod wspólnym zdjęciem sióstr pojawiło się wiele komentarzy, w których internauci wyrażali swoje opinie. Cześć osób przyznała nawet, że Maja i Sonia są do siebie bardzo podobne.

Ale jesteście podobne

- pisali pod zdjęciem.

Zobacz także:

Poznaj rodzinę, która od pokoleń hoduje pszczoły. "One uczą spokoju i pokory"

Nie żyje profesor Maria Janion. Wybitna humanistka i krytyczka literacka miała 93 lata

Znany dziennikarz pożegnał swoją mamę: "Zawsze, gdy nadchodziła rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego, Jej serce drżało"

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości