Gwiazdy

Sia debiutuje jako reżyserka. W obsadzie filmu gwiazdy nominowane do Oskara. "To najlepszy projekt, jakiego się podjęłam"

Gwiazdy

Aktualizacja:
x-news

Nominowana 9-krotnie do Grammy wokalistka Sia postanowiła spróbować swoich sił w branży filmowej. Artystka stworzyła odważną i prowokującą wersję musicalu "Music". W rolach głównych zobaczymy m.in. Kate Hudson, Leslie Odomem Jr. i Maddie Ziegler. Znana jest także data premiery.

Sia stworzyła dramat muzyczny "Music"

Legendarna artystka wciąż nie przestaje nas zaskakiwać. Sia nowy rok rozpoczęła od wielkiego debiutu. Tym razem gwiazda spróbowała sił w branży filmowej i pokusiła się o oryginalny, podniosły artystyczny manifest. Jeszcze kilka miesięcy temu w mediach społecznościowych pisała:

Jestem nie do powstrzymania

- czytamy na profilu gwiazdy.

Dziś już wiemy, że wokalistka stworzyła muzyczny dramat "Music", do którego zaangażowała gwiazdy światowego kina. W rolach głównych występują zdobywczyni Złotego Globu Kate Hudson, Leslie Odom Jr. oraz Maddie Ziegler.

- To najlepszy projekt, jakiego się w życiu podjęłam, jest też zarazem najważniejszym i najtrudniejszym ze wszystkich - mówi Sia.

Fabuła filmu

"Music" to ciepła opowieść o miłości przepełniona musicalowymi elementami. Film rozpoczyna się w momencie, gdy żyjąca na własną rękę, z dala od rodziny Zu (Kate Hudson) po śmierci babci, zostaje niespodziewanie jedynym opiekunem Music (Maddie Ziegler), swojej nastoletniej przyrodniej siostry, która nie mówi ze względu na zaburzenia ze spektrum autyzmu.

W filmie znaczącą rolę odgrywają niesamowite wrażenia dźwiękowe i wizualne. Do perfekcji opanowany został również układ choreograficzny, za którego sukcesem stoi Ryan Heffington, długoletni współpracownik Sii. Dziesięć utworów zaprezentowanych w filmie to natomiast autorskie kompozycje wokalistki, stworzone na potrzeby produkcji.

- Uwielbiam filmy, które mają w sobie magię i pewną surowość, to samo chciałam zawrzeć w "Music". Chcę wywołać w ludziach emocje podczas seansu tego filmu - podkreśla Sia.

Kiedy nastąpi premiera? Film od 12 lutego będzie można oglądać na platformach streamingowych, a od 24 lutego dostępny będzie w sprzedaży na DVD.

Zobacz także:

Kinga Duda nie jest już doradcą prezydenta. Co jest powodem tej decyzji?

Kabula nagrała swój pierwszy teledysk. Dumna Martyna Wojciechowska pochwaliła się klipem córki

Ola Kwaśniewska też morsuje. Zdradziła, jak to wygląda w jej wydaniu

Zobacz także: Sia zaadoptowała dwóch nastolatków. 44-latka jakiś czas temu wyznała, że chce do końca życia być singielką:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło: Materiały prasowe

Pozostałe wiadomości