Gwiazdy

Show-biznesowe podsumowanie roku 2018!

Gwiazdy

Aktualizacja:

Agnieszka Jastrzębska, Piotr Wojtasik i Basia Pasek to nasza "święta trójca showbiznesu". Zobaczcie ich podsumowanie minionego roku. Największe rozstania, debiuty i skandale. Tym żył show-biznes w minionym roku!

Rozstania w 2018 roku

Edyta Górniak zaczęła się spotykać z przystojnym kierowcą rajdowym Mateuszem Zalewskim na początku 2018 roku. Ze zdjęć, które zamieszczali w internecie można było wnioskować, że ich miłość kwitnie. Niestety pod koniec listopada w mediach gruchnęła wiadomość, że związek wokalistki i sportowca nie przetrwał. Na szczęście para rozstała się bez publicznego prania brudów.

W roku 2018 roku rozpadło się również małżeństwo skoczka narciarskiego Piotra Żyły. O napiętej sytuacji między sportowcem a jego żoną Justyną dowiedzieliśmy się z jej licznych wpisów w mediach społecznościowych.

Zobacz także:

Edyta Górniak o pięknych chwilach i olbrzymiej stracie

Justyna Żyła o nagiej sesji, rozstaniu z Piotrem. Będzie rozwód?

Polskie gwiazdy, które odniosły sukcesy zawodowe w 2018 roku

Rok 2018 należał na pewno do Julii Wieniawy - między innymi wydała singiel zwiastujący jej debiutancki album studyjny, a w kinach pojawiły się dwa filmy z jej udziałem: "Kobiety mafii" i "Kobieta sukcesu". Aktorka i wokalistka odnosi sukces nie tylko dzięki talentowi, ale i dużej pracowitości.

Inną gwiazdą, o której dużo się mówiło z powodu sukcesów zawodowych była aktorka Gabriela Muskała. W tym roku ukazały się trzy filmy z jej udziałem: "Monument", "7 uczuć" i "Fuga". Do tej ostatniej produkcji sama zresztą napisała scenariusz.

Joanna Kulig to kolejna polska gwiazda, o której dużo się mówiło w 2018 roku, a wszystko to za sprawą jej roli w filmie "Zimna wojna" - produkcji, która w grudniu otrzymała Europejską Nagrodę Filmową i ma dużą szansę na Oscara.

Skandale w 2018 roku

Negatywnym bohaterem 2018 roku był 80-letni amerykański aktor i komik Bill Cosby, który całkiem niedawno został uznany winnym molestowania seksualnego i skazany na 30 lat więzienia. To był ogromny szok dla jego fanów.

Inną gwiazdą, nad którą w 2018 roku zwisły czarne chmury jest Cristiano Ronaldo. Otóż we wrześniu do sądu w Las Vegas trafił pozew, w którym Kathryn Mayorga oskarża najsłynniejszego piłkarza świata o gwałt.

Pożegnania w 2018 roku

W tym roku, po długiej chorobie, zmarła wokalistka zespołu Maanam i autorka tekstów Olga Sipowicz. Kora odeszła w otoczeniu rodziny i przyjaciół w domu w Bliżowie.

Zobacz także:

Kora. Na zewnątrz ekscentryczna gwiazda, wewnątrz delikatna poetka

Kora: Jestem głodna życia

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości