Gwiazdy

Piękna sesja ciążowa Izabeli Janachowskiej. "Zakochałam się klasie czarno-białych zdjęć"

Gwiazdy


Tancerka i prezenterka telewizyjna wkrótce zostanie mamą. Widać to najlepiej na ostatnich zdjęciach, które gwiazda pokazała na swoim Instagramie. Pierwsze dziecko Izabeli Janachowskiej i Krzysztofa Jabłońskiego może przyjść na świat lada moment! W studiu Dzień Dobry TVN Iza opowiedziała nam o kulisach niezwykłej sesji zdjęciowej z brzuszkiem w roli głównej.

Zobacz też: Artur Boruc nie może się już doczekać dziecka! Odlicza dni, godziny, minuty... >>>

Przyszła mama podczas ciążowej sesji prezentuje się w wysmakowanej czarnej stylizacji. Body z wycięciem na plecach i opadające futro nadaje klasy i wdzięku. Fotografia jest dowodem na to, że Janachowska nawet w zaawansowanej ciąży jest w świetniej formie. Śmiało można stwierdzić, że jest kobietą pełną elegancji i dobrego stylu, a czarno-białe fotografie wyłamują się z ociekającej cukierkową słodyczą estetyki macierzyńskiej.

Najpiękniejszym detalem, który przykuwa uwagę do pierwszego zdjęcia, jest szczery uśmiech gwiazdy. Izabela nie kryje swoich emocji związanych z wielką zmianą w jej życiu. Razem z mężem czeka na szczęśliwe rozwiązanie.

Nie możemy już się Ciebie Maluszku doczekać.

- pisze gwiazda na Instagramie.

Czarno-biała estetyka

Sesje ciążowe nie zawsze muszą być pastelowe z błękitnym lub różowym motywem przewodnim. Izabela zdecydowała się na czarno-białe zdjęcia. Taki miała pomysł.

Zainspirowałam się też zdjęciami swoich koleżanek. Zakochałam się w prostocie, klasie i elegancji zdjęć czarno-białych. Zależało mi, żeby to była sesja kobiety, która jest w ciąży, a nie taka sesja już bardzo dziecinna ze względu na to, że w brzuchu jest dzidziuś. Rysowanie buziek na brzuchu, tiule to nie dla mnie.

-zdradziła Janachowska.

Iza nie zaprosiła swojego męża do udziału w sesji, bo jak tłumaczy - on by się w tym nie odnalazł.

Jeszcze nie widziałam sesji z brzuszkiem, na której facet by się odnalazł. Oni trzymają za ten brzuch, ucho przykładają, całują, ale zazwyczaj wygląda to dość zabawnie.

-dodała Iza.

Ciążowe sesje, inne niż wszystkie

>>>Zobacz też : Zastanawiacie się nad sesją ciążową? Dowiedz się, dlaczego i jak ją zorganizować.

Dominika Skrzypek jest fotografką, która wykonuje sesje ciążowe i noworodkowe. Jaka jest różnica miedzy tradycyjnymi sesjami zdjęciowymi, a ciążowymi?

Zasadniczo różnią się one samym podmiotem. Zwykłe sesje koncentrują się na pięknie kobiety, sesja ciążowa skupia się na brzuszku. Sesje muszą być tak zaaranżowane, żeby podkręcić ten standard. Chodzi o to, by pokazać emocje z maluszkiem.

Zobacz także:

Pozostałe wiadomości