Gwiazdy

"Na Wspólnej". Co się wydarzy w kolejnych odcinkach?

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
materiały prasowe
kadr z serialu "Na Wspólnej"

"Na Wspólnej" to jeden z najchętniej oglądanych i najdłużej emitowanych seriali w polskiej telewizji. Widzowie od 20 lat śledzą losy mieszkańców najpopularniejszej ulicy w Polsce. Z okazji jubileuszu serial doczekał się nowej czołówki. Telewidzowie zobaczą ją już w poniedziałek, 29 sierpnia. Na tym jednak nie koniec niespodzianek. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach serialu? Z jakimi trudnościami będą musieli się zmierzyć bohaterowie "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej". Jak zmieni się czołówka serialu?

Serial "Na Wspólnej" - z okazji jubileuszu - otrzymał nową czołówkę. Fani produkcji zobaczą w niej swoich ulubionych bohaterów, a także usłyszą odświeżoną wersję piosenki nagranej przez Krzysztofa Krawczyka. Nowy wstęp do serialu będzie emitowany już od poniedziałku 29 sierpnia

Ramówka TVN: wiosna 2022

Czy Kamil zachwycił uczestników programu?
Czy Kamil zachwycił uczestników programu?
wideo 2/7

"Na Wspólnej". Co się wydarzy w nowych odcinkach?

W premierowych odcinkach "Na Wspólnej" Maria będzie miała problemy ze zdrowiem. Seniorka rodu zacznie tracić pamięć – zapomni o drobiazgach, spotkaniach, imionach bliskich. Zaniepokojona zwierzy się Renacie, że ma objawy Alzheimera. Córka natychmiast namówi ją na wizytę u neurologa, który podda ją serii badań. Jaki będzie ich wynik?

Trudności czeka też rodzinę Cieślików. Przyczyną ich kłopotów będzie Zoji (Anna Grochowska), nowej nauczycielki wuefu w szkole. Razem z Damianem zaangażują się w akcję rowerową. Od początku Monika nie będzie ukrywała zazdrości wobec kobiety. Kiedy jednak pozna ją bliżej - zupełnie zmieni o niej zdanie i stwierdzi, że Zoja to bardzo do rzeczy babka. Jednak uczucie zazdrości opuści ją tylko na chwilę i wróci ze zdwojoną siłą.

Dodatkowo podczas jednej z wizyt Marcin (Piotr Borowski) – właściciel jednego ze stałych "pacjentów" Joanny – opowie jej o stadninie, którą po ojcu odziedziczył jego brat. Niestety Miłosz (Mariusz Ostrowski) nie będzie fanem koni i zechce pozbyć się przybytku. Joanna odwiedzi stadninę, gdzie jej troskę wzbudzi jedna ze starych klaczy. Kobieta postanowi uzyskać nowe uprawnienia i zatrudni się w stadninie na stałe. W nowym miejscu Joanna zbliży się do braci Faleckich, stanie się świadkiem ich konfliktu oraz pozna też powód niechęci Miłosza do tych wyjątkowych zwierząt. I dodatkowo wpadnie w oko braciom, którzy zaczną rywalizować o jej względy. Tymczasem Bogdan nie będzie podzielał entuzjazmu żony – będzie miał pretensję, że kobieta spędza tyle czasu w stadninie z braćmi Faleckimi. Misia natomiast zarazi się pasją do koni i pod okiem Miłosza zacznie naukę jazdy.

Natomiast Kamil zachowa się jak prawdziwy bohater. Chłopak własnym ciałem zasłoni Kolendę (Katarzyna Wajda), która zostanie zaatakowana przez zdesperowanego męża jednej ze swoich pacjentek. Traumatyczne przeżycie odbije się na zdrowiu lekarki. Na szczęście, Kamil będzie przy niej cały czas. Oboje zaczną się do siebie coraz bardziej zbliżać. Pochłonięty sprawami koleżanki z pracy Hoffer zupełnie zaniedba Zuzę. Pewnego dnia w firmie transportowej zniknie jeden z kierowców. Wkrótce okaże się, że Szark przewoził narkotyki na polecenie mafii.

"Na Wspólnej". Gdzie można oglądać?

Serial "Na Wspólnej" emitowany jest przez stację TVN codziennie - od poniedziałku do czwartku. Premierowe odcinki można oglądać o 20.15. Warto dodać, że serial dostępny jest również na platformie Player.pl. Można tam znaleźć zarówno archiwalne odcinki oraz te, które nie miały jeszcze premiery w telewizji.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:  

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: materiały prasowe

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości