Gwiazdy

Serial "39 i pół" wraca! Andersz, Karolak i Widawska o nowym sezonie kultowego serialu

Gwiazdy

Aktualizacja:

Jesienią na antenę TVN wróci kultowy serial „39 i pół”. Jak na planie nowej serii bawi się znana i uwielbiana przez widzów ekipa, czy wspominają wydarzenia sprzed 10 lat? Zobaczcie, co zdradzili Alan Andersz, Tomasz Karolak i Daria Widawska.

"39 i pół tygodnia"

Serial po 10 latach przerwy powraca pod nieco zmienionym tytułem „39 i pół tygodnia”. Z kontynuacji serialu cieszą się odtwórcy głównych ról. Na plan wracają z ogromnym sentymentem, zwłaszcza Tomasz Karolak, który kiedy tylko dostał propozycję, by wznowić prace nad serialem, natychmiast się zgodził.

>>> Zobacz: Marina Łuczenko-Szczęsna jest podekscytowana powrotem na plan serialu „39 i pół”.

Jak Alan Andersz czuje się po powrocie na plan kultowego serialu?

To wspaniałe. Spotkać się z tą samą ekipą po 10 latach. Nic się nie zmieniło. Jest ta sama energia, dużo śmiechu, świetnie się gra.

Czy ekipa wspomina między sobą najlepsze momenty na planie sprzed 10 lat?

Wpadają te wspomnienia, gdy łapiemy za rekwizyty. Jest dużo zdjęć z poprzednich transz. Przypominamy sobie, a wtedy to było to, a pamiętacie to... było śmiesznie. To jest niesamowite. Nie wiem kiedy to zleciało! 

Co wydarzy się 10 lat później w życiu Darka Jankowskiego?

Kiedy nałożyłem tę skórę z wydzierganą „anarchią” i naszywkami, to poczułem jakby w ogóle ten czas nie minął. Myślę, że 39 i pół tygodnia pokaże naszych bohaterów znowu na zakrętach poważniejszych jednak niż tamte. Też będzie totalnie śmiesznie. Im ja jestem poważniejszy, tym jest śmieszniej.

-zdradził w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską Tomek Karolak.

Aktor przyznał, że identyfikuje się ze swoim bohaterem jeden do jednego.

Tak było 10 lat temu, podobnie jest i teraz. Jednak przez ten czas nie potrafiliśmy się uporządkować i ułożyć sobie życia.

Z powrotu na plan serialu cieszy się również Daria Widawska, czyli serialowa Anka – żona głównego bohatera.

To jest taki niezły wykręt dla mnie. Przez te 10 lat moja postać jest po 3 rozwodach i kroi się kolejny związek. Moje życie prywatne jest ustabilizowane, więc jak przychodzę do pracy, to mogę sobie poszaleć i poromansować i dostaję jeszcze za to pieniądze.

-zdradziła z uśmiechem Daria.

***

W serialu "39 i pół" grali: Tomasz Karolak, Marina, Daria Widawska, Alan Andersz, Sonia Bohosiewicz, Antek Królikowski, Marina Łuczenko-Szczęsna, Magalena Lamparska, Krzysztof Stelmaszczyk.

Czytaj także:

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości