Selena Gomez zapowiada nowy singiel. Nowy utwór powstał we współpracy z koreańskim girls bandem

Selena Gomez

Amerykańska piosenkarka Selena Gomez zrobiła swoim fanom nie lada niespodziankę. Na swoim Instagramie ogłosiła, że już niedługo zadebiutuje jej najnowszy singiel nagrany wspólnie z koreańskim zespołem BLACKPINK. Jego premiera zaplanowana jest na 28 sierpnia.

Selena Gomez współpracuje z BLACKPINK

Na początku roku Selena Gomez wydała swój trzeci solowy album pt. "Rare". Płyta opowiadała samoakceptacji i miłości do samej siebie, czym natychmiast zdobyła uznanie zarówno fanów, jak i krytyków. Pomimo przychylnych opinii, wokalistka zmuszona była zawiesić promocję krążka z uwagi na panującą pandemię koronawirusa. Teraz wraca z nowym projektem. Już 28 sierpnia zadebiutuje jej najnowszy utwór gwiazdy. Piosenkarka zaprosiła do współpracy nad singlem koreański girls band BLACKPINK, który ma już na koncie współpracę z takimi gwiazdami jak Dua Lipa i Lady Gaga.
Na ten moment tytuł singla owiany jest tajemnicą.

Kim są BLACKPINK?

BLACKPINK to pochodzący z Korei Południowej girls band. W skład grupy wchodzą Jisoo, Jennie, Rosé i Lisa. Mimo że dziewczyny występują razem dopiero od 2016 roku, jednak już mają za sobą wiele sukcesów. Ich pierwsze single "Boombayah" i "Whistle" podbiły koreańskie listy przebojów. Dzięki rosnącej na świecie popularności K-Popu, zespół szybko zaczął podbijać kolejne zagraniczne rynki muzyczne. W 2018 roku BLACKPINK nagrały z Duą Lipą singiel zatytułowany "Kiss and Make Up", a w tym roku pojawiły się na płycie Lady Gagi w piosence "Sour Candy".
Zobacz też:
Autor: Agata Polak
Pozostałe wiadomości