Gwiazdy

Lena Dunham wzięła sekretny ślub. Jakie inne gwiazdy zdecydowały się na ceremonię bez rozgłosu?

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Lena Dunhan i Luis Felber. Lena Dunham wzięła sekretny ślub z muzykiem Luisem Felberem

Lena Dunham, amerykańska aktorka i reżyserka, wzięła ślub z muzykiem Luisem Felberem. Para pobrała się w sekrecie, zaledwie po kilku miesiącach znajomości. To jednak niejedyny związek ze świata show-biznesu, który został sformalizowany potajemnie. Kto jeszcze zdecydował się celebrować najważniejszy dzień w życiu, w pełni zachowując swoją prywatność?

Lena Dunham wzięła cichy ślub

Lena Dunham to amerykańska aktorka, pisarka i reżyserka. Niekwestionowany talent przyniósł jej uznanie widzów z całego świata, którzy docenili jej udział w inspirujących projektach filmowych i telewizyjnych. Gwiazda zasłynęła też jako aktywna feministka, która nie stroni od poruszania tematów związanych z równouprawnieniem i rolą kobiet we współczesnym świecie.

Fani Leny Dunhan niewiele wiedzą na temat jej życia prywatnego. Artystka rzadko dzieli się jego kulisami na łamach mediach społecznościowych. Choć jej związek z Luisem Felberem nie był owiany tajemnicą, to nikt nie spodziewał się decyzji o ślubie, która została podjęta miejsce zaledwie po kilku miesiącach znajomości. Informacja o ceremonii była skrzętnie ukrywana aż do samego końca, a szczęśliwą nowinę aktorka potwierdziła w wywiadzie z magazynem "People".

Sekretne śluby gwiazd

Utrzymywane w sekrecie śluby nie są nowością w świecie gwiazd. Nie każda ciesząca się popularnością para pragnie dzielić się swoim szczęściem z otoczeniem, choć nie da się ukryć, że zachowanie tajemnicy wiąże się w tym wypadku z nie lada wysiłkiem.

Na intymną ceremonię w gronie najbliższych zdecydowała się między innymi aktorka Scarlett Johansson, która w 2020 roku powiedziała "tak" Colinowi Jostowi. Informacja o ślubie obiegła media dopiero, gdy para cieszyła się już oficjalnym statusem małżonków. Rozgłosu związanego z zalegalizowaniem związku udało się także uniknąć innym gwiazdom filmowym. Należą do nich między innymi Blake Lively i Ryan Reynolds, Emma Stone i Dave McCary czy uwielbiany przez kobiety z całego świata Richard Gere, który w tajemnicy wziął za żonę hiszpańską aktywistkę Alejandrę Silvę.

Wśród polskich gwiazd także znaleźli się zwolennicy zachowanych w sekrecie ceremonii. W 2018 roku nowiną o ślubie zaskoczyła fanów jurorka programu "Top Model" Joanna Krupa, która wymieniła się obrączką z amerykańskim producentem Douglasem Nunesem, skutecznie unikając zbędnego rozgłosu i blasku fleszy.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Lena Dunham wyszła za mąż po kilku miesiącach związku

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Cover Video/x-news

Pozostałe wiadomości