Gwiazdy

Maffashion pozuje na zdjęciu z wózkiem. „Chcę powiększyć rodzinę”

Gwiazdy

Aktualizacja:

Julia Kuczyńska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym w pięknej scenerii polskich gór pozuje z wózkiem. Czy tym samym zdradza plany na najbliższą przyszłość z Sebastianem Fabijańskim?

Julia Kuczyńska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych blogerek w Polsce. Ostatnio słyszymy o niej głównie ze względu na jej związek z uznanym aktorem młodego pokolenia Sebastianem Fabijańskim. Relacja ta od jakiegoś czasu wzbudza w świecie show-biznesu wiele kontrowersji. Teraz wszyscy zastanawiają się, czy para wkrótce będzie się spodziewać dziecka?

Zdjęcie Maff to wiadomość do fanów?

Kiedy na Instagramie Julia opublikowała zdjęcie w towarzystwie wózka dla dzieci, w sieci rozpoczęła się gorąca dyskusja o tym, czy gwiazda polskiego Internetu ma w planach urlop macierzyński. Blogerka przyznała, że chciałaby zostać matką, a Sebastian ojcem, lecz jeszcze nie jest w ciąży. Jak jednak dodała, pragnie powiększyć rodzinę w najbliższej przyszłości.

Plany na przyszłość

Wspólne plany pary już znamy. Na razie Julka wraca do świata mody, a Sebastian do… studia nagraniowego. Od dawna pasjonował się rapem, lecz dopiero teraz zdecydował się stworzyć swój materiał.

Już 24 kwietnia 2020 roku ukaże się jego debiutancki album muzyczny zatytułowany „Prymityw”. Jak wyjaśnia aktor, projekt jest dla niego powrotem do lat dziecięcych oraz swojego rodzaju podsumowaniem:

Ta płyta to moja wolność. "Oto spowiedź prymitywa". Powrót do pierwszej miłości, bo w moim przypadku rap niewątpliwie nią jest. Kiedy stałem przy mikrofonie w wieku 16 lat – czułem to samo, co czuję dziś, wykrzykując, a czasem szepcząc swoje wyrwane z trzewi, objęte odważną, szczerą i bezkompromisową refleksją wersy. Chciałoby się powiedzieć: "chwilo trwaj!"

Płyta aktora jest zaskoczeniem w świecie show-biznesu i już teraz wzbudza zainteresowanie wśród fanów. Czym Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański zaskoczą nas jeszcze w najbliższym czasie?

14 lutego odbyła się premiera pierwszej piosenki aktora, zapowiadająca nowy album. Okaże się hitem?

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Bartosz Tomaszewski

Pozostałe wiadomości