Gwiazdy

Sebastian Fabijański opublikował nowy singiel. O czym jest "Jason Bourne"?

Gwiazdy

"Jason Bourne"- najnowszy utwór Sebastiana Fabijańskiego trafił właśnie do sieci. To trzeci singiel zapowiadający debiutancki album aktora. Ten kawałek jest dla mnie szczególnie istotny - podkreśla artysta. Posłuchajcie!

"Jason Bourne" - nowy singiel Sebastiana Fabijańskiego

Tekst utworu napisał Sebastian Fabijański. On też jest odpowiedzialny za scenariusz i reżyserię teledysku.

Sebastian przyznaje, że ten kawałek jest dla niego szczególnie istotny .

Ze względu na treść. Ciekawość i ekscytacja miesza się ze strachem, bo w jednym kawałku powiem o sobie więcej, niż we wszystkich wywiadach razem wziętych

- zaznacza aktor.

Posłuchajcie!

YouTube/AsfaltRecords

Zapowiedź płyty

"Jason Bourne" to trzeci singiel, który zapowiada debiutancki album Sebastiana Fabijańskiego zatytułowany "Primityw" .

Jak wyjaśniał artysta, płyta jest dla niego powrotem do lat dziecięcych oraz swojego rodzaju podsumowaniem.

Ta płyta to moja wolność. "Oto spowiedź prymitywa". Powrót do pierwszej miłości, bo w moim przypadku rap niewątpliwie nią jest. Kiedy stałem przy mikrofonie w wieku 16 lat – czułem to samo, co czuję dziś, wykrzykując, a czasem szepcząc swoje wyrwane z trzewi, objęte odważną, szczerą i bezkompromisową refleksją wersy. Chciałoby się powiedzieć: "chwilo trwaj!"

- podkreślał Sebastian Fabijański.

Kiedy premiera płyty "Primityw"?

Według pierwotnych zapowiedzi, album miał się ukazać 24 kwietnia 2020. Jednak premiera została przesunięta - płyta pojawi się na rynku 18 września 2020 r.

Sebastian Fabijański - najważniejsze role

Sebastian Fabijański jest absolwentem Akademii Teatralnej w Warszawie. W 2014 roku otrzymał nagrody za najlepszy debiut aktorski za role w filmach „Jeziorak” i „Miasto 44” na 39. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Otrzymał za nie także Tarnowską Nagrodę Filmową. Popularność przyniosły mu seriale: „Pakt” i „Belfer”. Można go było zobaczyć w takich filmach jak „Kamerdyner” oraz „Panie Dulskie” w reż. Filipa Bajona, „Pitbull” i „Niebezpieczne kobiety” Patryka Vegi, „Mowa ptaków” Xawerego Żuławskiego, "Legiony” Dariusza Gajewskiego oraz „Psy 3. W imię zasad” Władysława Pasikowskiego.

Zobacz też:

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości