Scarlett Johansson jest w ciąży. Gwiazda spodziewa się drugiego dziecka. Wiadomość potwierdził jej mąż

Gwiazdy


Scarlett Johansson to jedna z najpopularniejszych aktorek w Hollywood. Amerykańska gwiazda znana jest z takich filmów jak "Między słowami", "Dziewczyna z perłą", "Iron Man 2" czy "Avengers". Teraz czeka ją dłuższa przerwa od pracy, ponieważ spodziewa się dziecka. Ciąża Johansson długo była utrzymywana w tajemnicy, ale ostatnio potwierdził ją mąż aktorki, Colin Jost.

Scarlett Johansson jest w ciąży

36-letnia aktorka spodziewa się swojego drugiego dziecka. Będzie to pierwsza pociecha gwiazdy z mężem Colinem Jostem. Ciąża utrzymywana była w tajemnicy, ale ostatnio potwierdził ją sam ukochany aktorki. Zrobił to w czasie weekendowego występu na stand-upie w Ridgefield Playhouse w Connecticut. - Będziemy mieć dziecko, to ekscytujące - wyjawił.

Scarlett Johansson należy do czołowej światowej ligi aktorskiej, co udowodniła w ostatnich latach, grając w wielu świetnych filmach. Jedną z jej ostatnich kreacji była rola tytułowej "Czarnej Wdowy" w kolejnej produkcji Marvela. Wszystko wskazuje na to, że właśnie zapowiada się dla niej dłuższa przerwa od pracy.

Scarlett Johansson będzie miała drugie dziecko

Wcześniej informację o ciąży aktorki podawały amerykańskie media. Na łamach Page Six ukazał się materiał, z którego wynika, że amerykańska aktorka i jej mąż, Colin Jost, z którym pobrała się w 2020 roku, spodziewają się swojego pierwszego wspólnego dziecka. Dla Johansson będzie to już druga pociecha. Aktorka ma bowiem 5-letnią córkę z małżeństwa z francuskim dziennikarzem Romainem Dauriakiem. Według gazety, na świat przyjdzie chłopiec.

Scarlett Johansson - kariera

Scarlett Johansson urodziła się w 1984 r. Zagrała w takich filmach jak "Zaklinacz koni", "Między sławami", "Dziewczyna z perłą", "Vicky Cristina Barcelona", "Iron Man 2" czy "Avengers". Za swoje role dostała wiele nagród, m.in. BAFTA, Tony, Gotham i Saturn. Czterokrotnie była nominowana do Złotych Globów. W wielu rankingach była uznana za najseksowniejsza kobietę na świecie. W maju 2017 roku została najlepiej zarabiającą aktorką Hollywood wszech czasów.

Zobacz też:

Najmodniejsza sukienka na lato idealna dla każdej figury. Ten fason pokochały gwiazdy

Jodie Foster otrzymała Honorową Złotą Palmą w Cannes: "Uosabia inteligencję, niezależność i potrzebę wolności"

Małgorzata Rozenek-Majdan o wymarzonej podróży kamperem: "Zaraz zemdlejemy ze zmęczenia"

Autor: Luiza Bebłot