Gwiazdy

Sasha Knezevic rozstał się z Anją Rubik, a potem został ojcem. Jak się czuje w nowej roli?

Gwiazdy

Aktualizacja:

Były mąż Anji Rubik, Sasha Knezevic, w lipcu ubiegłego roku został ojcem. Opublikował wtedy zdjęcie z synem, którego nazwał Andrij. Jak zmieniło się jego życie po rozstaniu z polską modelką? Jak spełnia się w roli ojca? Sasha Knezevic był gościem w studiu Dzień Dobry TVN.

  • Kim jest Sasha Knezevic?
  • Rozwód z Anją Rubik i nowy związek, a potem syn - Andrij. Jak ojcostwo zmieniło jego życie?
  • Wystawa obrazów Sashy Knezevica

Zobacz też: 

Joanna Liszowska rozwiodła się z mężem Olem Serneką! "Oto naga prawda: Już rok jesteśmy po rozwodzie"

Kim jest Sasha Knezevic?

Sasha Knezevic jest serbskim modelem. Pokochały go takie wielkie marki jak na przykład Dolce&Gabbana, tytuły prestiżowych magazynów - np. "Vogue". Sasha dorastał w Wiedniu i zanim został modelem, przez kilka lat profesjonalnie grał w koszykówkę. 

Co ciekawe, (a nie każdy o tym wie!) Sasha jest również utalentowanym współczesnym artystą, którego prace opowiadają o ciągłej przemianie.

Rozwód z Anją Rubik i nowy związek, dziecko! Jak ojcostwo zmieniło jego życie?

W Polsce Sasha Knezevic jest znany głównie jako były mąż Anji Rubik - ich małżeństwo rozpadło się ostatecznie w 2018 roku po czterech latach. Knezevic podniósł się po rozstaniu i związał się z piękną brunetką, która stroni od show-biznesu. Para doczekała się syna, który dostał imię Andrij.

Jak zmieniło się życie Sashy po rozwodzie z Anją Rubik? Jak czuje się w nowej roli taty Andrija? 

Moim domem jest teraz Wiedeń. Podróżowałem dużo i cieszę się, że teraz osiadłem. Wiedeń jest wspaniały, może nie jest tak ekscytujący jak Nowy Jork, ale każdy etap życia ma swoje potrzeby - powiedział Sasha Knezevic.

Uwielbiam rolę ojca, dzieci to wspaniała radość. Ale oczywiście muszę pracować, utrzymać rodzinę.

Jak Sasha czuje się w roli ojca?

Nie wiem, jakim jestem ojcem. Wiem jednak, że to zmieniło moje życie całkowicie. Czuję się bardziej osadzony, cieszę się, kiedy mogę patrzeć jak małe istnienie rośnie. Ma 11 miesięcy, próbuje powoli chodzić, mówi 'papa', 'tata'. Uwielbiam poświęcać mu mój czas. Staram się być sobą, chcę obserwować syna, być dla niego, chcę żeby był silnym i pewnym siebie człowiekiem.

Co Sasha Knezevic twierdzi o Polsce?

Byłem w Polsce wiele razy, czuję się tu jak w domu. Uwielbiam tu ludzi, są mili, gościnni. 

Wystawa obrazów Sashy Knezevica

Sasha Knezevic przyjechał do Polski w związku z jego wystawą, która odbędzie się w galerii Sarapata przy ulicy Nowogrodzkiej 8.

Moja sztuka jest natury eksperymentalnej. Tworzę postacie fikcyjne, tworzę selfie, autoportrety, eksperymentuję! - mówił Sasha Knezevic w studiu Dzień Dobry TVN.

Czy w związku z karierą artysty Sasha porzuci karierę modela?

Nie, nie porzucę. Uważam, że można równolegle robić kilka rzeczy! Jako model mam taki przywilej, że mam dużo czasu.

Więcej: 

Brzuszek coraz większy! Joanna Krupa o ciąży, mężu i zazdrości w ich związku

Pozostałe wiadomości