Gwiazdy

Sara z "Hotelu Paradise 3" na obozie Anny Lewandowskiej. "Trzymajcie kciuki, jutro od rana mocny wycisk"

Gwiazdy

TVN7

Sara Prokopek, która jakiś czas temu wzięła udział w programie "Hotel Paradise 3", nigdy nie ukrywała swojego zamiłowania do sportu i zdrowej diety. Treści publikowane przez nią w sieci wyraźnie wskazują, że troska o dobre samopoczucie i zachowanie zgrabnej sylwetki to ważny element jej codzienności. Tym razem 28-latka pochwaliła się udziałem w obozie sportowym, który został zorganizowany przez Annę Lewandowską.

Sara Prokopek z "Hotelu Paradise 3" i jej zamiłowanie do sportu

Sara Prokopek to uczestniczka trzeciej edycji programu "Hotel Paradise", która błyskawicznie zyskała sympatię widzów TVN7. 28-latce nie udało się znaleźć na Zanzibarze miłości, jednak fani popularnego formatu pokochali ją za energiczną naturę i szczerość, a wielu z nich aż do teraz śledzi jej losy za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Sara na co dzień pracuje jako stewardessa, o czym chętnie opowiada na swoim profilu na Instagramie. Nie kryje też swojego zamiłowania do zdrowego trybu życia, w tym także i sportu. Często publikuje w sieci posty, które mogą stanowić inspirację dla innych kobiet. Wielką pasją Sary są niewątpliwie wędrówki po górach, o których regularnie opowiada swoim obserwatorom. Okazuje się jednak, że 28-latka z zapałem podejmuje także inne, równie wymagające wyzwania.

Sara Prokopek ćwiczy z Anną Lewandowską

Na swoim instagramowym profilu Sara Prokopek opublikowała zdjęcia, na których zapozowała z uśmiechniętą Anną Lewandowską. Uczestniczka "Hotelu Paradise 3" wyznała, że postanowiła sprawdzić swoją kondycję podczas obozu sportowego, organizowanego przez znaną trenerkę.

Uwielbiam wyzwania, a to jedno z tych, które chciałam zaliczyć. Udało się. Trzymajcie mocno kciuki za kolejne dni, jutro od rana mocny wycisk

- napisała pod fotografiami stewardessa. Wyznała też, że decyzja o wzięciu udziału w zgrupowaniu okazała się słuszna i przyniosła jej wiele radości, jednocześnie przypominając czasy beztroskiego dzieciństwa.

Przyznam szczerze, że ostatnio na obozie sportowym byłam w gimnazjum i nie sądziłam, że w wieku 28 lat będę tak ogromnie cieszyć się tym klimatem, każdy ma w sobie takiego dzieciaka

- podzieliła się swoimi przemyśleniami Sara. Jej udział w wydarzeniu wzbudził sporo emocji wśród internautów.

"Brawo Sara", "Super", "Zazdroszczę, też chciałam jechać" - pisali obserwatorzy Sary. Nie zabrakło też komentarza od samej Anny Lewandowskiej, która umieściła pod zdjęciami motywujące do działania emotikonki.

Zobacz wideo: Sara o stresie w "Hotelu Paradise": Było ciężko. Starałam się znaleźć kogoś, komu mogłam się wygadać

Zobacz także:

Autor: Magdalena Brzezińska

Pozostałe wiadomości