Gwiazdy

Sara Boruc pokazała twarz synka i zdradziła szczegóły porodu! "Artur nie puścił mnie nawet na moment"

Gwiazdy

Fot. Instagram

Sara Boruc urodziła synka Noah. Kilka dni po porodzie pokazała swoje dziecko na zdjęciu na Instagramie. Opisała, jak wyglądał poród, co było dla niej najtrudniejsze i jak się czuje.

Sara Boruc urodziła! Razem z Arturem Borycem zostali rodzicami ślicznego synka - Noah. Ich syn przyszedł na świat w ich domu, w wannie z ciepłą wodą.

Mój superbohater Nono... Nawet nie wiem od czego zacząć... spełniło się nasze ogromne marzenie - przywitaliśmy naszego synka w zaciszu własnego domku, bez zgiełku szpitala, niepotrzebnego zamętu, bez znieczulenia. Mogliśmy doświadczyć wszystkiego sto razy bardziej, dokładniej, mocniej... Artur nie puścił mnie nawet na moment, trzymał tak mocno jakby się bał, że utonę. Nie dałabym rady bez Niego. Inusia głaskała po głowie, mami zapaliła świeczki. Było idealnie, perfekcyjnie, pięknie!

Nie będę udawała, że nie bolało. Ból porodowy może zrozumieć tylko kobieta która go doświadczyła, ale cieplutka woda w basenie naprawdę pomaga. Dziś już go nie pamiętam... Za to na zawsze zachowam w sercu te niesamowite 85 minut naszego życia. Kocham, dziękuje❤️

Przypomnijmy, Artur Boruc i Sara Mannei poznali się w 2008 roku. Sześć lat później wzięli ślub. Wychowywali wspólnie córkę, Amelię. Oboje mają z poprzednich związków dzieci - syna Artura Boruca, Aleksandra oraz córkę, Olivię - córkę Sary Boruc ze starego małżeństwa.

Zobacz też: Tata na porodówce. Pomaga czy przeszkadza?

Pozostałe wiadomości