Gwiazdy

Sara Boruc nie została wpuszczona do restauracji, bo przyszła tam z dzieckiem

Gwiazdy

Fot. https://www.instagram.com/mannei_is_her_name

Sara Boruc nie została wpuszczona do jednej z poznańskich restauracji, ponieważ przyszła tam z dzieckiem. W lokalu wprowadzono zakaz wstępu dla dzieci poniżej szóstego roku życia. Sara Boruc opowiedziała o zdarzeniu na Instagramie.

Sara Boruc podzieliła się w czwartek ze swoimi fanami sytuacją, jaka spotkała ją w jednej z poznańskich restauracji. Sara, odwiedzając rodzinne miasto postanowiła wybrać się wraz z siostrą do jednej z tutejszych restauracji. Tuż po wejściu panie zostały poproszone o opuszczenie lokalu ze względu na to, że przyszły z małym dzieckiem. W lokalu Papavero obowiązuje zakaz wstępu dla dzieci poniżej szóstego roku życia.

Sara Boruc opowiedziała o całym zdarzeniu na Insta Stories swojego profilu:

Słuchajcie, jakie jaja! Poszliśmy po prostu do knajpy Papavero w Poznaniu. Siostra pomogła mi wnieść wózek – i pan podchodzi do nas i mówi: przepraszam, a czy przeczytały panie karteczkę, która jest na drzwiach przyklejona? Odwracamy się, patrzymy na tę karteczkę, a tam wielki znak - przekreślony wózek i zakaz wprowadzania dzieci do lat 6, do restauracji. Przysięgam "Wam, pierwszy raz z czymś takim się spotykam, a byłam w różnych knajpach na całym świecie

Sara Boruc nie kryła swojego zażenowania, sytuację podsumowała:

Słabe na maksa. Buu, więcej już tam nie pójdę

>>> Zobacz też:

Właściciele lokalu wprowadzili zakaz wstępu dla dzieci poniżej 6 roku życia w 2018 roku. Pod koniec sierpnia restauracja zamieściła post wyjaśniający. Post był zamieszczony po tym, jak w internecie rozgorzała dyskusja na temat zakazu wstępu dla dzieci do restauracji.

Drodzy Goście! Kilka dni temu w sieci wybuchła dyskusja - dziecko w restauracji czy też nie. Jeden z poznańskich lokali podjął bardzo ważny temat, nad którym, sami jako restauracja rozważamy od kilku lat. Jak powszechnie wiadomo - Papavero od 18 lat uchodzi za restaurację idealną na spotkania biznesowe oraz lokal na specjalną okazję, w którym w kameralnych i komfortowych warunkach można spędzić czas, delektować się naszą kuchnią. Nie posiadamy menu dziecięcego, kącika dla maluchów, nie korzystamy także z usług animatorek/ów. Nasze długoletnie doświadczenie restauracyjne, zmusiło nas na początku 2018 roku do wcielenia w życie zakazu wprowadzania wózków dziecięcych do lokalu (stosowne oznaczenia znajdziecie Państwo na naszych drzwiach). Było to podyktowane względami bezpieczeństwa. Papavero nie jest dużą restauracją i niejednokrotnie 2-3 wózki w środku sprawiały, że lokal stawał się totalnie nie do przejścia dla naszych Kelnerów. Kolejnym bodźcem do tego, były uwagi naszych stałych Gości, którzy niejednokrotnie mieli znacznie utrudnione rozmowy biznesowe z powodu zachowań dzieci. Zdajemy sobie sprawę, że każda sytuacja jest inna, każde dziecko i rodzic także. Jednak dla usprawnienia naszej pracy, bezpieczeństwa i komfortu Gości… zapraszamy do Papavero wszystkich powyżej 6 roku życia. Zakaz wprowadzania wózków dziecięcych również podtrzymujemy. Wyjątkiem mogą być rezerwacje grupowe, ale tylko i wyłącznie po wcześniej konsultacji tematu z obsługą. Dziękujemy za uwagę. Właściciele restauracji, prywatnie rodzice & zespół Papavero.

Autor: Filip Yak

Pozostałe wiadomości