Gwiazdy

Sara Boruc-Mannei poinformowała o wyniku biopsji. "Będę przypominać, że należy się badać"

Gwiazdy

Ostatnie dni były dla Sary Boruc-Mannei bardzo stresujące. Żona Artura Boruca odkryła niedawno zmianę w piersi i musiała wykonać jej biopsję. Wszystko wskazuje jednak na to, że może odetchnąć z ulgą. Projektantka opublikowała zdjęcie, pod którym poinformowała, że ma "powody do radości".

Sara Boruc-Mannei namawia do badań

W poniedziałek, 7 września Sara nagrała wideo na InstaStory, w którym przekazała obserwatorom niepokojącą wiadomość. Przez ostatni czas nie była obecna w mediach społecznościowych z jednego powodu - problemów ze zdrowiem. Boruc-Mannei podczas domowego, samodzielnego badania wykryła u siebie zmianę w piersi. Okazało się, że koniecznie jest wykonanie biopsji. Informując o tym, poprosiła, aby każdy pamiętał o kontrolnych badaniach.

Po co wam to opowiadam? Żebyście się badali. (...) to nic nie boli. To taki pusty frazes, ale bardzo ważny. Badajcie się też sami, ja sama to wykryłam i szybko zadziałam. Zróbcie to dla siebie

- mówiła na nagraniu Sara.

Sara Boruc-Mannei odebrała wyniki biopsji

Z najnowszego wpisu na Instagramie Sary wynika, że otrzymała już wyniki badań. Na szczęście razem z mężem mogą odetchnąć z ulgą.

Są powody do radości ✊??❤️ Dziękuję za każdą wiadomość, serduszko, opowieść z głębi serca. To ważne abyśmy dzielili się ze sobą emocjami,wsparciem, dobrą radą a nie tylko kolorowymi fotkami... Przypominajmy sobie od czasu do czasu, że za tymi zdjęciami są prawdziwi ludzie, ich prawdziwe historie i uczucia. Ja już to wiem. Wiem, że tam jesteście i że jesteście kochani na maksa. Ja też będę się starała być dla Was, pomagać, wspierać, doradzać. I będę od czasu do czasu przypominać, że należy się badać ❤️

- napisała pod postem.

Sara i Artur Borucowie w Dzień Dobry TVN:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Lewandowska

Reporter: Sandra Hajduk

Pozostałe wiadomości