Gwiazdy

Sandra Kubicka potwierdziła związek z Baronem. "Jestem szczęściarą"

Gwiazdy

Autor:
Sylwia
Wołoch
Michał Wargin, Olszanka/East News Baron i Sandra Kubicka są w związku

Spekulacje fanów modelki i muzyka w końcu zostały potwierdzone. 12 października 2021 roku Sandra Kubicka opublikowała na swoim Instagramie oświadczenie, w którym przyznała, że jest w szczęśliwym związku z Baronem, członkiem zespołu Afromental.

Sandra Kubicka jest w związku z Baronem

Sandra Kubicka jest modelką urodzoną w Łodzi. W 2008 roku przeprowadziła się jednak do USA, gdzie wraz z rodziną zamieszkała w Miami. Była jedną z głównych modelek Asos, pozowała też w amerykańskim wydaniu magazynu "Playboy". Kubicka znalazła się też na liście "100 najseksowniejszych nazwisk Ameryki" czasopisma "Maxim".

Od pewnego czasu trwały spekulacje na temat związku modelki z polskim gitarzystą i producentem muzycznym, członkiem grupy Afromental – Aleksandrem Milwiw-Baronem. 12 października Sandra Kubicka postanowiła jednak rozwiać wątpliwości, wrzucając na swoje konto na Instagramie post, w którym potwierdza swój związek i wyznaje, że jest zakochana.

Sandra Kubicka o swoim nowym związku

W poście na Instagramie modelka pisze, że wszyscy zdążyli wypowiedzieć się już na temat związku jej i Barona, dlatego czas na jej komentarz.

"Od dłuższego czasu jestem szczęśliwsza i spokojniejsza niż kiedykolwiek byłam. Tak jestem z @alekbaron i tak - jestem zakochana. Alek jest najcudowniejszym mężczyzną jakiego w życiu poznałam. Fascynuje mnie każdego dnia. Rozmawiamy godzinami na wszystkie tematy i codziennie się śmiejemy. Uczę się od niego i doświadczam nowego. To było moje marzenie, aby być z tak inteligentnym mężczyzną. Jest również bardzo wrażliwy... dready i muzyka rockowa to wizerunek ale jego delikatne i ciepłe serce to coś, czego nie wszyscy mają szansę doświadczyć" – zaczyna wpis Sandra. Jak dodaje, Aleksander otwiera się tylko dla nielicznych.

"Dziękuję kochanie, że dałeś mi tę szansę. Jestem ogromną szczęściarą, że mogę budzić się codziennie obok Ciebie. Pierwszy raz czuję, że jestem w dojrzałym związku, gdzie nie ma żadnej kłótni, zazdrości, rywalizacji. Jest tylko miłość, szacunek i szczerość. Dbamy o siebie i swoje uczucia." – zapewnia modelka.

Jak mówi, Alek dodał jej na nowo pewności siebie, którą ludzie jej odebrali oraz sprawił, że kobieta znów czuje się piękna. Wyznała też, że połączyło ich wiele, ale głównie wspólna perspektywa na życie.

"Jesteśmy kompatybilni i to jest dla nas najważniejsze. Przesyłam Wam wszystkim mnóstwo miłości i dobrej energii. Dziękuję naszym bliskim przyjaciołom i rodzinie, że nie dali się sprowokować. Z resztą sobie poradzimy" – kończy Kubicka. Wpisowi towarzyszy uroczy filmik składający się z ujęć, na których szczęśliwa para przytula się i całuje.

Fani i znajomi modelki i muzyka są zachwyceni. Pod postem czytamy: "Dużo miłości" czy "Moje gołąbeczki, cudowny filmik ukazujący rzeczywistość". Post skomentowała między innymi Barbara Kurdej-Szatan: "Oouuuuuuu no jacy jesteście uroczy, miłości miłości miłościiiiiii" oraz Tomasz Torres, perkusista zespołu Afromental: "Duuuuzo Milosci, tylko to sie liczy".

Zakochanym życzymy wielu pięknych chwil.

Zobacz video: Dlaczego niedostępni mężczyźni są pociągający? Dyskutują Katarzyna Miller, Anna Zejdler oraz Sandra Kubicka

Zobacz także:

Autor:Sylwia Wołoch

Źródło zdjęcia głównego: Michał Wargin, Olszanka/East News

Pozostałe wiadomości